Ekim ayına genel bakış / Overview of October

Negatif enerjinin etkileri gittikçe azalmaya başladı, ve bu hafta sonu da tamamen yenilenmiş pozitif enerjiler akmaya başlayacak.

Ekim ayı içerisinde önümüzdeki dönem için size birkaç tavsiyem olabilir.

İkizinizle yakınlaşmak için fırsatlar kollayabilirsiniz. O da size uzun zamandır beklediğiniz açıklamaları yapacak. Karmik ilişkilerin romantik anlamda son bulma zamanı geldi. İAleviniz de bunun farkında. Bundan dolayı daima açık olun özellikle gelebilecek teklif ve fırsatlara. Sizi güzel sürprizler bekliyor olacak. Geçtiğimiz hafta sözlenen ve nişanlanan hatta evlenen ikizalevlerimizi buradan tebrik ediyorum.

Geçmişte yaşadığınız ve artık size hizmet etmeyen ilişkilerin tümünü bitirmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Bu ilişkilerin içine romantik ilişkiler, iş ilişkileri, arkadaşlıklar, uzun süren dostluklar da giriyor. Bu bir kişi, hatta bir kurum da olabilir farketmiyor; size hizmet etmiyorsa artık bunların yerini yeni oluşumların alması çok doğal bir süreç.

İalevler bu ay uzun süre emek verdikleri şeyler varsa, bunları bir diğeri için bırakmakla sınanacaklar diye düşünüyorum. Belki kariyerinizi, belki emek verdiğiniz bir ilişkiyi, belki uzun zamandır uğraştığınız bir projeyi, onunla olmak için bırakabilirsiniz. Feminen enerji ise İalevi için uzun zamandır kurduğu fakat ona hizmet etmeyen toplum tarafından diretilmiş veya eski kalıplar içeren hayallerini bırakabilir. Üzülmeyin yerine hayalinizde bile olmayan güzel şeyler gelecek, bu anlamda akışta olmakta fayda var.

Ekim ayınız güzellikler ve sürprizlerle dolu olsun. Kader önünüze bir basamak koyarsa, hemen atlayın, gerisini düşünmeden bu cesareti göstermeniz ileride bu kararınızdan memnun kalmanıza neden olacak. Herşey gönlünüzce olsun…

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: