İkizalevler başka ilişkilerin içerisinde ise / Twinflames in another relationships

12 Mayısta yazdığım bu yazıyı tekrar sizinle paylaşmak istedim

GOODSOUL

İkizalevlerin başka ilişkiler içerisinde olma durumu çok sık rastlandığı için bu konuda deneyimlerimi ve bilgi birikimimi size aktarmak istedim. Tüm dünya üzerinde ikizalevlerden her ikisinin birden evli iken karşılaşmaları durumu yaygın, bunun sebebini kendimce şöyle yorumluyorum.

Sebeplerden birincisi ikizalev dinamikleri gösteren bir ilişki yaşamak için ruhani anlamda bu dünyada belirli bir süre geçirmek gerekiyor yani kırk elli yıl kadar, bu durumda halihazırda var olan sistemde kişiler evlenmiş ve çocuk yapmış oluyorlar. İkinci bir neden de karmik ilişkilerin temizlenmesi süreci, bu neden bazen bir tarafın evli diğer tarafın evli olmaması durumunu da yaratıyor. Özellikle maskülen karmasını temizlemek ve öğreneceği dersleri almak adına evliklik veya evlilikler yapabiliyor. Bu evlilikler onların ilişki şablonunu değiştirirken aslında bir taraftan da bir ikizalev ilişkisine hazırlıyor.

Bu her iki taraf için de zor. Bunu onun için kolay benim için zor diye düşünmeyin, bu iki taraf için de eşit zorlukta ve bir nevi ilişkinin testi için gerekli. İkinci…

View original post 418 kelime daha

%d blogcu bunu beğendi: