Yeni Konferanslar / New Conferences

Sevgili İkizalev Dostlarım;

Size yeni konferanslarımla ilgili genel bilgi vermek istedim. Video konferanslarım ikizalev konusu ağırlıklı olmak üzere spritüel konuları içerecek. Kendi yolunda özveri ile ilerleyen herkese açık, karmaşık olmayan bir anlatım sisteminde ilerleyecek. Buradaki amacım size bir farkındalık yaratmak ve hayatınızda bir farklılık yaratmak.

Konferanslarımda sizin sorduğunuz sorulara da cevap vereceğim. Arzu ederseniz bu blog yazısına yorum yazarak bu soruları sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular derinlemesine anlatım gerektiren konular oluyor bundan dolayı cevap vermek için yüz yüze samimi ve geniş bir anlatım daha iyi olur diye düşündüm. Üstelik sizin sorduğunuz bir sorunun cevabından konferansı izleyen bir başkası da yararlanabilecek.

Eğitici, öğretici ve zaman zaman da terapi içeren konferanslar olacak bunlar. Saat olarak da bir zaman sınırlaması yok, bu konferansları arzu ettiğiniz zaman online olarak izleyebilirsiniz. Zaman kısıtlaması koymak istemedim çünkü herkesin iş veya müsaitlik durumu farklı olabiliyor. Böyle daha kolayca bu konferanslara ulaşabilirsiniz diye düşündüm.

Konferanslara katılım üyelik sistemi ile işliyor olacak. Konferanslara bir aylığına üye olduğunuzda size gelen şifre ile tüm o ay yayınlanan konferansları izleyebilirsiniz. Aylık üyelikler bir ayın 11’inden başlayıp diğer ayın 11’ine kadar sürecek. Eğer konferansları kaçırırsanız üzülmeyin, önceki aylara da üye olarak konferanslara ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle

2 Yorum

    1. Selamlar, konferanslarda ayrıntılı olarak anlatacağım, ikizaleviniz bedenlenmemiş olabilir, bunu sanki sizinle sürekli beraber olan bir ruh gibi algılayabilirsiniz.

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s