İkizalevler ve İşaretler / Twinflames and Signs

Hepimiz ikizalev evremizin bir döneminde yoğunlukla, bu güzel ruh bağını anlatan işaretlerle karşılaşmışızdır. Bu işaretler içimizi biraz rahatlatırken bazen de biraz burukluğa neden olmuştur. Bu yazımda kısaca bu mucizevi olaylardan bahsetmek istiyorum.

İkizalevinizin ismini sıklıkla günlük hayatın içinde yaşarken etrafınızda görürsünüz. Ya bir tabelada, ya bir aracın üzerinde, ya bir plakada veya izlediğiniz bir filmde. Bu aslında onun sizi özlediğini ve düşündüğünü gösterir ve tabiki sizin de onu. Ben yıllardır ikizalevimin ismini günde en az bir kere görürüm. Buna verdiğiniz tepki de aslında sürecinizde aşağı yukarı nerede olduğunuzu içten içten size söyler.

Tepkilerimiz şu şekilde olabilir; gene mi? yok artık? ağlama hissi…, ben de, özledim, çok şükür, şimdi ne olacak acaba, anladı mı acaba, gülme hissi…. kahkaha atma…. gibi olabiliyor. Bunlar sizin ilişkinizin değişik evrelerini gösteriyor.

Bir diğer işaret rüyada görmektir. Rüyalar anlamlı ve manalı’dır, sanki gerçek gibidir ve mesajlar içerir. Bu da aslında beşinci boyutta birleşmelerin iyi gittiğinin olumlu işaretidir. Rüyalarınızı not almanızı öneririm. Rüyada telepati de mümkündür.

En sevdiğimiz dünyaca ünlü 11 11 i de söylemeden geçemeyeceğim. Bazen bu tekrar eden üç rakam 111 veya yansıtmalı rakamlar olabilir, yani saatin 12:21 olması gibi. Bazen de doğumgünlerini görürüz. Bunların hepsi doğru yolda olduğumuzu, maskülen ve feminen enerjilerin dinamiklerini ve ruh bağının doğru olduğunu gösterir.

Bu rakamlarla sürecinizin korumada olduğu, doğru yolda ilerlediğiniz anlatılmaktadır, eğer buna sözcükler de katılıyorsa veya harfler burada da bir mesaj vardır. Sürecinizde doğru ilerlemeniz için tüm evren sizin için çalışıyordur. İkizalev yolunuzda ilerlerken umitsizliğe kapılmayın veya şüpheye düşmeyin, en nihayetinde kavuşmanız an meselesidir.

Çevrenizdeki işaretleri okumaktan çekinmeyin, mistik olaylardan kaçmayın, mucizelere her zaman inanın çünkü inanmak güzel bir başlangıçtır.

Konferanslara üye olmayı da ihmal etmeyin çünkü bu konferanslara terapi seansları da ekleyeceğim ve yıl sonuna kadar hepimizin yükselişler sırasında böyle bir desteğe ihtiyacı olacak. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.

İyi hafta sonları

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: