Ways of Divine Masculine / İlahi Maskülenin Özellikleri

Birçok ilahi maskülen eski ruh dediğimiz “old soul” türden bir ruh taşımaktadırlar. Bu eski ruhtan kastım birçok kez dünya düzleminde yaşamış ve bazı özelliklerinde ustalaşmıştır.

Mesela İlahi maskülen için ilk akla gelen bilgi onun bir lokman hekim olmasıdır. Bu eski bir tabir ve bir efsanedir, bunu bir örnek olarak vermek istedim, fiziksel ve zihinsel olarak insanları iyileştirme yetisine sahip olmaları çok doğaldır.

Onlar simyanın ve devanın inceliklerini bilirler. Şifanın nasıl tezahür ettiğinin dinamiklerini keşfetmişlerdir. Bazıları için sadece onun olduğu alanda olmak iyileşmenize neden olur çünkü auraları iyileştirici bir etkiye sahiptir. Bu özellikler ilahi feminende de bulunur fakat biraz daha farklı çalışır.

Çoğu eski ruh genelde numerolojide 9 rakamını taşır, 27=9 36=9 ve 45=9. Bu kendi işlevini ve dünya sürecini bitirmiş buraya sadece hizmet için gelen ruhlardır. Bu kişiler selfless diye tanımladığımız egodan arınmış varlıklardır. Bunun dışında eklemek gerekir ki her şifa veren ilahi maskülen değildir tam tersi, bu enerji alanından faydalanmak isteyen az gelişmiş ruhlar da olabilir.

İlahi maskülenin bir diğer özelliği çocukları sevmesidir. Veya çocuklarla alakalı bir hayır işine girmesi çok doğaldır. Çocuklar bizim geleceğimizdir. Bunun farkında olan maskülen onları korumak ve yetiştirmek hatta birlikte büyümek için yakınlarında olmak isterler.

İlahi maskülen en az bir sanat dalında ustadır. Muzik, resim, heykel, dans vb. Bunun bir ifade şekli olduğunu ve dünyaya barışı getireceğini düşünüyorum.

İlahi maskülen genelde bir spor dalında başarılıdır. Çünkü maskülen enerjiden gelen güçlerini pozitif yönde kanalize edebileceği bir araca ihtiyaç duyarlar. Bazı şeyler maddi güçle kazanılabilir fakat bu önce saydığım özelliklerin tümü ile sadece doğulur. Bu yüzden ilahi maskülen ayrıcalıklıdır.

Birinin ikizaleviniz olup olmadığını anlamak için bu özelliklerin en az birine sahip olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu da size misyon ile ilgili bir fikir verebilir. Beraber yapacağınız misyon nedir? Bu aralar bu misyona odaklanmak sizin aranızdaki engelleri de aşmanıza yardımcı olacaktır.

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: