Opposing Dynamic / Karşıt Dinamikler

Beraber olan ikizalevler bilirler, karşıt dinamiği ikizalev ilişkilerinde layıkı ile işleyen bir kavramdır. Karşıt ve Zıt olma, aynı zamanda birbirinin aynası olma manasına da gelir. Eğer ikizalevinizle bu aralar sıkça tartışıyor veya kendinizi bir kısır döngünün içerisinde hissediyorsanız içinize daha derin bakmanızı öneririm.

Çoğu halledilmemiş çocukluk travmaları veya geçmiş yaşamlardan getirdiğimiz karmalar, bizi bu dönemde biraz zorlayabilir. Burada yapılması gerkeken şey, sizi aynı yerde dönüp durduran ve aynı sorunlar ile yüz yüze getiren kısır döngünün temelini bulmaktır.

Bu o kadar kolay birşey değildir. Çok derinlerinize bakmalı ve terk edilmekle ilgili tüm korkularınız ile yüzleşmelisiniz. Gün içerisinde aklınızda çevirdiğiniz hikayeyi takip edebiliyor veya görebiliyor musunuz? Aklınız size sürekli olumsuz sinyaller mi yolluyor, bunları farkındalık ile aşmanızı öneririm. Farkında olmak işin yarısı demektir.

Bu aralar feminen enerji en derin yaraları ile yüzleşip içindeki çocuğu iyileştirmek için bir hamle yapacaktır ve bu girişiminde de başarılı olacağı kesin, çünkü maskülenin desteği bu ay çok fazla.

Eğer ilişkinizde bir dengesizlik varsa bu feminenin hayatında birşeylerin ters gitmesinden dolayı maskülene yansımış olabilir. Bu tip yansıtma ve projeksyonlara dikkat etmeliyiz ve suçlayıcı konuşmaktan kaçınmalıyız. Maskülene olan sevgimizi bu ay dile getirmemiz, beraber olan, ilişki yaşayan ve birleşmiş çiftler için yerinde olacaktır.

Eğer derin bir sorunla boğuşuyorsanız, en yakınlarınız veya  herhangi bir ilişki içerisinde bulunduğunuz kişi veya kişiler bu sorunu tetikleyecek davranışlar gösterebilir. Bunu öncelikle sizin yaptığınızın bilincinde hareket etmelisiniz ve size hizmet eden bir yapıda ilerlemektedir. Bunu bu şekilde kabul etmek süreci yıpranmadan geçirmenize neden olacaktır.

İlişkide alan vermek çok güzel bir olgudur. Kalbinizde sevginizi alarak istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Sevgiler

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: