Kasım Ayı Konferanslar

Sevgili ikizalev dostlarım; Kasım ve Aralık ayları ikizalevler için önemli gelişmelerin beklendiği, önemli kararların alındığı aylar… Özellikle kasım ayı 11 11 açılımı ile önem taşıyor.

Eğer siz de ikizinizin kim olduğu konusunda tam anlamı ile net değilseniz, yaşadığınız ilişkinin dinamikleri içerisinde ilerlemekte zorlanıyorsanız, düşüncelerinizde gidip gelmeler yaşıyorsanız, kasım ayında yayınladığım ve yayınlayacağım konferanslar size ışık tutabilir.

İkizalevin ilişki anlamında ne olduğu ve diğer ruh bağları ile farkını anlamak, dinamikler içerisinde korkmadan ilerlemeyi sağlamak ve sizin zihninizdeki ve bakış açınızdaki sis perdesini kaldırmayı ve “cristal clear” diye tabir edilen o netliği yakalamak adına bu konferansları sizlerle paylaşmak istedim.

İlişkilerine emek vermiş ve belli bir aşamayı kat etmiş ikizlere bu konferansları özellikle bu ay sitayişle öneriyorum. Konferans sırasında ikizalevler arasındaki blokajları kaldıran bir meditasyon da olacak.

Konferansları istediğiniz zaman izleyebilir, tekrar tekrar izleyebilir, birden fazla çok aya abone olarak eski konferanslara dönebilirsiniz.

SEVGİLER

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: