Defences / Defans

İkizalev ilişkimiz yeni bir sürece giriyor. Bu süreç içerisinde maskülen enerjinin bu özel bağa inanması ve güvenmesi halinden ortaya çıkan bir durum var. Bu oluşum içerisinde her iki taraf da defanslarını tamamen indirmiş durumda. Bu da birleşmeyi ve kavuşmayı daha olası kılıyor.

Kavuşma halini bu hafta içerisinde yaşamanız mümkün, her ikizalev için geçerli değil bu söylediğim fakat umudunuzu asla yitirmeyin, önce kendinize sonra da ilahi olana karşı olan umudunuz hep baki kalsın.

Bu dönemde olan kavuşmalarda maskülenin etkisi daha yüksek olacak, o da artık bu ilişkiyi anlamaya başlamış durumda, kendi içindeki çatışmalara son verip bazı riskleri alma kararı onlara daha cazip görünebilir.

Uzun zamandır ayrı olan ikizalevler, bundan sonra full reunion evresi açılıyor, yani artık birleşmeden sonra tekrar bir kopuş olmayak, belki önümüze engeller çıkabilir fakat maskülen enerji bunları kaçarak değil konuşarak aşmayı deneyecek. Bundan dolayı bu dönem sizin için çok önemli, bunca zamandır verdiğimiz zorlu çalışmanın, derslerin ve koşulların artık olumlu anlamda bir geri dönüşü olacak. Bizim de içimiz rahatlayacak.

Ben kendi adıma bunu fazlasıyla hak ettiğimi düşünüyorum ve bloğu takip eden ve meditasyonlardan faydalanan herkes kavuşma için hazırlanmıştır diye düşünüyorum. Genelde söylenilene göre bu kavuşma ilk kavuşmadan da yoğun olabiliyor. Buna da hazırız diye düşünüyorum.

Gerçek bir ikizalev ruh bağını yaşamayı hak ediyoruz, bunu artık lafta değil de dünyevi boyutta yaşamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Biliyorum aranızda 3 yaşından beri ikizalevini benim gibi hisseden kişiler var. Bence yeterince uzun bir zaman, artık kavuşma zamanı diyorum. Bunca emeğin bir ödülü olmalı.

Bu yolculukta neler öğrendik, bu hafta bir gözden geçirmeniz uygun olur. Gerekirse bir günlük tutarak bunları yazabilirsiniz. Ayrılık döneminizde neler yaşadınız ve ikizalev ilişkisi öncesi ve sonrası sizdeki köklü değişiklikleri tekrar farkedebilirsiniz ve anlamlandırabilirsiniz.

Siz de biliyorsunuz ki, eski siz bu ilişkiden gelen enerjileri ve yüksek frekansı kaldıramayacak durumda idi. Şimdi ise öyle hissetmediğinizi umuyorum. Bunu kutlamanın da tam zamanı. Eski sizi bırakın ve yeniden doğun.

Sevgiler

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: