Healing one another / Birbirine Şifa vermek

İkizalevler birbirlerini iyileştirecek frekansı özlerinde taşır…

Eğer kronik bir rahatsızlığınız varsa ve bir ikizalevseniz, ondan sizi iyileştirmesi için destek isteyebilirsiniz. Tüm ikizalevler birbirlerinin bağışıklık sistemini aktive eden özel bir frekansı bir diğeri için taşır.

Bu frekans kendi kendine işler, işlemesi için özel bir ritüele gerek yoktur, 3.enerji aktivasyonunu yapmış tüm ikizalevler birbirlerini iyileştirebilirler.

Bu şifa en iyi fiziksel olarak birlikte iken çalışır, ikizalevinizin auritik alanında da sifa bulabilirsiniz, kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Eğer koşullar dolayısı ile ayrı iseniz, onu enerji anlamında çığırıpda bu şifayı talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken buna kabul verip, şifayı talep eden ifadenizi kullanmalısınız.

Eğer bir ikizalevseniz şifa için başka insanlara gitmenizi önermem, bu size ve ikizalevinize iyi gelmez. İkizalev frekansınınız size özeldir ve bu sadece sizde ve onda bulunur, bir başkasının, özellikle frekansı daha düşük birinin bu frekansa girmesi bedeninizde tepkiye ve dengesizliklere yol açar.

Şimdiden denemeye hazırsanız bugün kronik ağrılarımız veya hastalılarımız ile ilgili çalışalım.

Sevgiler…

 

%d blogcu bunu beğendi: