Geriye dönüp bakmak / Looking in the past

Bu aralar, geriye dönüp ikizalev süreci boyunca aldığımız yola, geçmişte değiştirdiğimiz özelliklerimize ve de sürecimizde başımızdan geçen olaylara objektif olarak bakmakta fayda var.

Önemli kararlar verme aşamasında olan ikizalevler için bu güzel bir başlangıç, geçmişten aldığımız dersleri gözden geçirmek ve yarına umutla bakmak, çünkü o dersler bizi farklı bir yere taşıdı ve bu şekilde daha da kolay ilerliyoruz.

Bu konuda bugün birşeyler yazmak ve günlük tutmak yerinde olacaktır. Geçmiş ilişkilerinize göz atıp nelerin hoşunuza gittiğini ve nelerin gitmediğinizi yazmanız gelecek ile ilgili size bir bakış açısı ve netlik kazandıracaktır.

Bilinmeyenden korkan dostlarım var biliyorum. Bilinmeyenden korkmayın, kendinizi evrene, oluşa ve yaradana bırakın, teslimiyette iken geçmiş bilgileriniz de cebinizde bir pırtanta gibi dursun. Hayatta korkmadan emin adımlarla ilerleyin, yavaş ilerlemek önemli değildir, geçmişten getirdiklerimizin çözüle çözüle ilerlediği ve netleştiği bir döneme giriyoruz. Artık geri atışlarda değil de akışta olma zamanı.

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: