Kavuşma Blokajları / Blocks of Union

İkizalevlerin kavuşma evreleri sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. Her güzel başlangıç gibi, zorlu ve dikkat gerektiren bir yoldur. Kavuşma evrenizi hiçbir zaman hafife almamalısınız, bu konuda başkaları ile konuşmak bile sürecinizi etkileyip kavuşmanızı geciktirebilir.

Kavuşmak ve yaklaşım sizin gücünüz dahilinde ve elinizdedir, siz değiştikçe ikizaleviniz de size yaklaşır ve değişir. Kavuşmanın olmayacağı konusunda asla umitsizliğe kapılmayın, kaç yıl geçerse geçsin, arada ne yaşandıysa yaşansın, söylenen kötü sözler bile varsa “aşk” herşeyi dönüştürür ve herşeye kadirdir.

Bu aralar akışta olmak ve son birleşmenin olacağını öngörmek, umut etmek ve istemek yerinde olacaktır. Bunun hayalini kurarak bunu çağırabilirsiniz veya bazılarınız bu yöntemi kullanmak yerine içindeki merkezdeki emin olma halini tetikleyebilirler ve böylelikle bu enerjiyi evrene göndermiş olursunuz.

Bu bir-iki hafta önemli ve bu kavuşma dönemi 24 Aralığa kadar devam ediyor olacak. Eski kalıpları yıkmak, ilişki modellerini değiştirmek ve özgün halinize dönmek için tam zamanı.

Kavuşma blokajlarına dikkatinizi çekmek için bu yazıyı kaleme aldım. Kavuşma blokajlarını fiziksel olarak incelersek öncelikle birileri bu kavuşmayı kasten veya istemsizce engelliyor olabilir. Enerji olarak kime bağlısınız, enerji bedeniniz nasıl ve nelere tepki ediyor kuvvetlice izleyin. Eğer başkaları ile olan enerji bağınız sizi aşağı çekiyorsa bu bağları koparmak mümkün. Bu azımsandığından daha önemli bir durumdur.

Eski sevgiller ve cinsel ilişkide bulunduğunuz kişiler ile tam bir enerjitik kordon koparma ve arınma meditasyonu yapmanız gerekir.

Çevrenizde kronik olarak hasta biri var ise buna da özellikle dikkat edin. Bir süreliğine fiziksel veya ruhani anlamda iyi olmayan kişiler ile kontak kurmayın, araya mesafe de koyabilirsiniz. Bu kişilerle enerji bağınız varsa koparın.

Enerji bağı koparmak o kişiden ayrılacağımız manasına gelmez fakat şu manaya gelir; onunla bağımlı bir ilişki yürütmekten imtina ettiğiniz bir hal içinde olmak. Bu da size özgür olmanızda ve ikizalevinize yaklaşmanızda yardımcı olacaktır.

Blokajlardan ikinci önemli olanı, geçmişe ait acılar, yaralar ve üzerinizden atamadığınız negatif enerjilerdir. Bunlar temizlenmeden tam bir purification olmaz yani saflaşma olmaz. Bu da ikizinizle aranızdaki frekansın uyumsuz olmasına yol açabilir. Siz uyumlanmadıkça ve kendinizi andaki akışa bırakmadıkça, tekrar eden döngüler şeklinde aynı şeyi yaşayabilirsiniz. Enerjinizin hem negatiften arınması hem de ikizinize uyumlanması bir süreç ve ciddi bir meseledir. Bu konuya da gerekli ihtimamı göstermenizi öneririm.

Blokajlardan üçüncü önemli olan konu, beşinci boyutta birleşmenin yaşanmış olması ve üçüncü enerjinin aktive olmuş olmasıdır. Dünyevi anlamda her ne konumda ve durumda olursak olalım, ikizimizle beşinci boyutta birlikteyizdir. Bununla ilgili imajinasyonlar ve geri bildirimler veya işaretler gelmiş olabilir. Bu işaretlere güvenin ve ikizinizle olan uyumunuzu o düzeyde korumaya çalışın.

Genel olarak özetlersek koşulların dışında, 3. partilerden yani başka kişilerden gelen blokajlara ve sizin kendi inanç ve alışılmış ilişki kalıplarınızdan gelen blokajlara, ikinizin arasındaki eski bir döngüden gelen blokajlara özen göstermeli, halının altına ne süpürdüyseniz şimdi kaldırıp bakmanın tam zamanıdır.

Sevgiler

Burcu

One thought on “Kavuşma Blokajları / Blocks of Union”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: