An Bilinci / Consciousness of the moment

Sevgili ikizalev dostlarım;

Gerek kendi hislerim ve gerekse sizlerle olan dialoglarım sırasında ortaya çıkan şudur; kollektif olarak aynı anda aynı şeyi yapma, yani an bilincinde olma ikizalevler için büyük önem taşıyor.

Biz ikizalev ailesi olarak, bir olmak ve birleşmek adına, tüm ikizalevlere şifa olacağını düşünüyorum. Bu kollektif bilinç her seferinde farklılık gösterebilir fakat öncelikle buna bir meditasyonla başlamak istedim.

Öncelikle ikizalev Özlem’den gelen yazıdan alıntılar yapmak isterim:

“Buraya zaten kaynaktan aldığımız sevgiyi ve aşkı koşulsuzca akıtmaya ve bu bütüncül görevi yapmaya ve paylaşmaya gelmedik mi, bundan dolayı bu eylemin topyekün yapılması gerektiğini düşündüm. “Biz” olma halini yaşamak adına, bunu hiçbir kul birbirinden esirgemeden ve en çok kişi ile yapabilmelidir. Ne kadar çok olursak o kadar güçlüyüz ve bu dönüşümü ve simyayı gerçekleştirebiliriz.

Topyekün bir derin rezonans hareketi ile tüm varoluş hizalanacaktır. Hem göksel kaynaklardan hem de dünyanın merkezinden aldığımız bir açılım ile tüm ikizalevleri aynı anda büyük bir aktivasyona sokmakta fayda var”

Dostlarım;

Bana yapacağım meditasyonda sadece bilinç ve düşünce ile katılmanız yeterlidir. Meditasyonda cennet babadan enerji çekip toprak ananın en derinlerine kadar bunu indireceğiz ve dünyanın merkezinde bir aktivasyon yaratıp bunun öncelikle dünyaya ve sonra tüm evrene yayılmasını izleyeceğiz. O ışığı ve büyük patlamayı hissetmeye çalışın.

BANA LÜTFEN KATILIN 11:11 de “BUGÜN” toplu meditasyona çağrımdır. Bana 3D değil de yani ses duyarak değil bilinç düzeyinde katılmanız yeterlidir. O anda farkında olun yeterli.

SEVGİ ve gene SEVGİ

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: