Ultimate Soul Mate / En son ruh eşi

Ruh eşi ile ikizalevin farkını daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Şimdi de ikizalev ruh bağı ilişkisi sonrasında gelen ruh eşinden bahsetmek istiyorum.

Bu konuda internette de birçok makale ve video bulabilirsiniz. Genelde dünyada gözlenen trend ikizalev ruh bağının ayrılık döneminde veya ruh bağı diğer taraf tarafından kabul edilmediğinde hayatınıza bir başka kişinin girmesi şeklindedir.

Biz buna ultimate soulmate diyoruz. Bu kişi ile birçok hayat yaşadığınız için dünyevi anlamda çok daha kolay ilerleyen bir ilişkiniz olur. Bazı kişiler ikizalevleri ile olmak yerine bu tip ruh bağını seçmektedir.

Tekrar hatırlatmak isterim ki dünyada son kez bedenlendiğinizde veya bu evreyi bitirdiğiniz son yaşamınızda ikizalevinizle dünyevi anlamda aynı anda bedenlenirsiniz. Bunun harici zamanlarda eğer ikizalevseniz ve dünyevi anlamda son yaşamınız değil ise, ikizaleviniz eterik alemden size ulaşarak yardımcı olur.

Bazı kişilerin ikizalev bağını seçmeyip dünyevi anlamda bir ruh eşi ile devam etmesinin çeşitli sebepleri vardır. Bunlara değinmeli miyim çok emin olmamakla birlikte genel kanı ikizalev ilişkilerinin inişli çıkışlı ve zorlayıcı olmasıdır ve de birleşmenin uzun sürmesi bir tarafın caymasına neden olabilir.

Eğer dünya düzleminde bedenlenmiş bir ikizaleviniz var ise, siz ölürken ona kavuşur, onunla birleştirilirsiniz, bir ruh eşi seçmeniz de bu gerçeği değiştirmez. İnsanlar istediği ilişkiyi seçmekte özgürdür, yakın ikiz veya ruh eşi seçebilirsiniz, bu konuda hiçkimse sizi yargılayamaz veya bu daha iyidir diyemez çünkü bu seçim sizin hayatınızı nasıl geçireceğinizi etkiler.

İkizalev bağları çok yoğun duygular içerirken, ruh eşi bağları daha hafif ve dünyevi duygular içerir. Bu da sizin ihtiyacınızı daha iyi karşılayabilir, bu hayattan ve ilişkiden ne beklediğiniz ile ilgili bir durumdur.

Siz kimi seçerseniz seçin, onunla yakınlaştığınızda gene ikizinize yakınlaşmış olursunuz çünkü özünüze ve tanrıya yakınlaşmış olursunuz. Koşulsuz sevginin bir koşulu olmadığı gibi bunu kimin ve neyin üzerinden yaşayacağınız da sizin öz seçiminizdir.

Hayallerinizin peşinden gidin ve mutlu olun.

Sevgiler

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: