Şeçim yapma Özgürlüğü / Freedom to Choose

Her nasıl bir ruh bağı ile ilişkinizi özdeşleştirirseniz özleştirin, değişmeyen bazı ilişki kuralları vardır. Bugün size bunlardan bahsetmek istedim.

Bunlardan ilki ve en önemlisi ilişki içinde iken kendimize tanıdığımız seçme özgürlüğümüzdür. Bir ikizalev olarak bunun sizden alındığını düşüyor olabilirsiniz, sürece bakıp da içinden çıkamadığınız durumlarla karşılaşınca bu size doğru gibi gelir fakat aslında değildir. Seçme özgürlüğü her zaman size aittir.

Seçme özgürlüğünün olmadığı ilişkiler tükenmeye mahkumdur çünkü orada bir hapsolma hali vardır, karmik ilişkilerde olduğu gibi… Bu hapsolmuşluk halinden çıktığınızda da kendi seçimlerinizden sorumlu olmaya başlarsınız. Bu ilişkide önemli bir noktadır. Çünkü her iki taraf da hergün, bir diğerini seçtiği için oradadır, bunun başka bir sebebi yoktur. Olduğu takdirde ise özgürlüğünüzden ödün vermiş olursunuz bu da sizi tüketip yorar.

Koşulsuz sevgi karşımızdakini hapsetmeyi değil tam tersine ona hep seçim hakkı tanımayı amaçlar. Koşulsuz sevgi önce kendimizi, sonra da özden alacağımız ışıkla karşımızdakini sevmeyi amaçlar. Burada ilişkide durağanlık değil tam tersine bir aktiflik vardır. Çünkü hayatın size attığı topları karşılarken, koşulsuz olarak karşımızdakini de sevmeyi ve bunu da ona hissettirmeyi hedefler.

Bir başka unsur en iyi ve en güzel halimizi karşımızdaki eşimize yansıtmamızdır. Aynı şekilde ondan da aynısı bekleyerek. Biz kendimizden sorumlu olup frekansımızı yükselttikçe, o da bizi yakalamak için çaba sarf edecektir.

Üçüncü önemli unsur ise destek olmaktır. Ruhani ilişkinizde karşınızdakine destek olun. Özellikle feminen enerji bu ay maskülen enerjinin desteğe ihtiyacı olabilir. Bu desteği uzaktan onu onurlandırarak, sevgi yollayarak yapabilirsiniz, dizimde de açıkladığım gibi. Birlikte olan çiftler için de bu geçerlidir.

Genel olarak şöyle bir kanınız varsa bu çok yanlış bir noktada durduğunuzu gösterir. Nasıl olsa ikizalevim bir kez biraraya geldik mi, ben nasıl davranırsam davranayım bu ilişki bitmez. Manevi ve ruhani anlamda bu böyle olsa da dünyevi anlamda böyle değildir. Siz bir ilişkiyi zorlar, fazla kurcalar, araya nefret ve kıskançlık sokarsanız, karşınızdakini ruh bağından destek alıp kısıtlayıp, hapsetmek isterseniz o ilişki eninde sonunda bitmeye mahkumdur çünkü siz kendinizi birşeyin içine hapsetmişsinizdir zaten.

Bu konuya çok dikkatle eğilmenizi öneririm. Bir ilişki ikizalev ruh bağı taşıyor diye bu dünyevi anlamda hiçbir uğraş vermediğiniz takdirde bitmeyeceği manasına gelmez. Her ilişki emek istediği gibi ikizalev ilişkisi de emek ister, hatta daha fazla emek ister diğer ilişkilere bakıldığında çünkü sonsuzluk boyutunda birleşeceğiniz ruh da karşınızda durmaktadır.

Son olarak bu bağa sahip olmanın veya ikizinizle beraberseniz bu ilişkiye sahip olmanın kıymetini bilerek hareket etmekte fayda vardır. Gönül kırmayın tam tersine gönül almaya çalışın.

Sevgiler

Burcu

%d blogcu bunu beğendi: