Gerçek ikiziniz ile araya giren enerjiler; Sahte ikiz, karmik eş ve diğerleri / People distracting your relationship with your twin; false twin and karmic partners

Bu yolculuğun en can alıcı noktalarından birisi de sahte ikiz ve ikizlerdir. Buradaki anlatımımda ikizinizle aranıza giren tüm enerjileri sahte olarak tanımlamak doğru olacaktır.

Bunun dışında karmik eşlerle ilgili birçok yazıyı da blogdan arama foksiyonunu kullanarak bulabilirsiniz. Ben bugün genel olarak sahte ikizlerin ve karmik eşlerin bu ruh bağına yaptıkları etkiden ve verdikleri hizmetten bahsedeceğim.

İkizinizle reunion dediğimiz kavuşma anına gelene kadar, birçok testten geçip, dersler öğreniriz. Bunlar genelde ayrılık döneminde ve başka kişiler ile olur. Ayrılık dönemi içerisinde karşınıza çıkan veya ayrılığa neden olan, kalan veya hemen akebinde giden ruh bağlarının tümüne sahte ikiz diyoruz. Bunların içine olumlu olumsuz herkesi katabiliriz; bazıları size sizin göz ardı ettiğiniz olumlu taraflarınızı gösterirken, bazıları size örtmeye çalıştığınız olumsuz taraflarınızı gösterecektir, bazıları ise sadece sabrınızı sınamak ile yetinecektir.

Sahte ikizimizden çok şey öğreniriz, onlar bizim ikizimizi veya bizi birebir kopyalayabilirler ve oymuş gibi davranabilirler. Bu şaşkınlık verecek derecede yaşanan bir olaydır. İşte bu kısım sanırım sizlerin genelde aklının karıştığı noktadır. Bana gelen sorularda hep “nasıl ayırt edeceğim” var. Bir başka ayırt etmek istenen konu ise, ilişki anlamında emek verilen bu kişinin gerçek ikiziniz olup olmaması, “ya sahte ikizimle vakit kaybediyorsam” gibi bir endişe ile gelenler var. Bunların hepsi yerinde sorgulamalardır.

Benim deneyimlerimde sahte ikizlerim üzerinden sınanıp öğrenmem gerekenleri öğrendiğimi düşünüyorum. Bunun dışında süreçte çok güzel insanlarla da karşılaştım. Size bu deneyimlerimden aldığım derslerle ilgili aktarım yapacağım.

Sahte ikizle nelerle ilgili sınanırsınız:

  • Sahte ikizle ilgili dış görünüş ile sınanırsınız. Eğer birşeyin içine değil de dışına bakma eğliminiz varsa, herşeyi yüzeysel ve sıradan alıyorsanız, bununla ilgili sınanırsınız. “güzellik”, “çirkinlik” kavramları ile ilgili de harika dersler öğrenirsiniz. Gerçek güzelliği keşfedersiniz, buna kendi gerçek güzelliğiniz de dahildir.
  • Finansal olarak sınanırsınız. Maddiyat ve para ile ilgili olan ilişkilerinizde kaymalar varsa bunlar düzenlenir. Para sizin için çok önemli ise önemsiz, para sizin için hiç önemli değilse çok önemli hale gelebilir. Birkez daha dünya düzlemi ve evren size dengede olmayı öğretir.
  • Tam teslimiyet ile sınanırsınız. İkizim kim, bu süreç nereye gidiyor, ne zaman evleneceğiz. Bunlarla ilgili derin sınavlardan geçersiniz. Bu soruları sormanızın nedeni de bu sınavdan henüz geçmemiş olmanızdır.
  • Koşulsuz sevgi ile sınanırsınız. Sizinle iken başka biri ile nişanlanan, sizi aldatan, gidip başkası ile evlenen, sizden olmayan bir çocuk dünyaya getiren, size hayatınızda görmediğiniz şekilde kötü muamele yapan, yılda birkaç kez gördüğünüz, hatta bazen hiç görmediğiniz, üstelik de evli birini sevebilir misiniz? Çoğunuzun cevabı evettir. Bunların tümü testtir. Koşusuz sevgi yolunda attığınız her adım size güzellikleri ve “gerçek sevgiyi” getirecektir.

Geçtiğimiz yıllarda yani Aralık 2012 ile Aralık 2017 dönemi arası, koşulsuz sevgi ile sınandığımız ve sınavlardan geçtiğimizi biliyorum. Sınavın kimden ve nereden geleceği belli olmuyor, bana sorduğunuz sorularda bunu dikkate almanızı öneririm çünkü sizin kader sürecinizi bilemem, onu bazen siz de bilemezsiniz. Hayat sürprizlerle doludur.

Yaradan, allah, tanrı veya hangi dine mesupsanız, onunla olan ilişkinizi gözden geçirin, buradan da sınanıyor olabilirsiniz, özellikle tam teslimiyet ve tefekkür sınavınızın büyük bir parçası olabilir. Bu derslerin tümünü verdiğinizde sahte ikizler kendiliğinden yok olacak, karmik ilişkiler kendiliğinden bitecek ve allahın izniyle ikizinize kavuşacaksınız veya kavuşturulacaksınız. Burada sabırla beklemeniz ve buna canı gönülden inanmanız da bir ders olabilir.

Bu aralık ayı sahte ikizlerin ve karmik partnerlerin ikinizin arasındaki ruh bağından çekilme dönemi olacaktır. Bununla ilgili de müjdemi isterim. Artık ikinizin arasındaki “biri” ile uğraşma haliniz, bu ay çoğu ikiz için son bulacaktır. Bu fırsatı kaçırmamanız ve doğru hareket etmeniz adına aralık ayı konferansları içerisinde ikiziniz ile aranıza giren kişilerin izlediği dinamikler ve neleri göz önünde bulundurmalısınız bununla ilgili bilgi vereceğim. Farkındalık ve bilgi çok önemlidir.

Son olarak tüm ikizlere bol şans diliyorum…Hepinizi çok seviyorum, rüyalarında beni görenlere de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Burcu

Reklam

“Gerçek ikiziniz ile araya giren enerjiler; Sahte ikiz, karmik eş ve diğerleri / People distracting your relationship with your twin; false twin and karmic partners” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: