Feminen Enerjinin ilişkiyi beslemesi / Feminine Energy nurturing the relationship

Sevgili ikizalev dostlarım, sizden gelen sorular doğrultusunda böyle bir yazı yazmaya başladım. Bu yazımda, neden feminen enerji olarak herşeyi ben yapıyorum, ilişkiyi ben taşıyorum, ben besliyorum, maskülen enerji ise gezip tozuyor, facebooktan baktım onun umrunda değil gibi duruyor veya sorumluluk almıyor diyen kişiler için bir açıklama yapmak istedim.

Öncelikle bu ilişkiyi annenizin veya babanızın zamanında yaşanan ilişki modeli ile karşılaştırmamanız gerekiyor. Bu ikizalev ilişkisi yeni bir ilişki modelidir ve sahip olduğunuz veya çocuklukta öğrendiğiniz ilişki modellerini tamamen yıkmak için vardır.

İkizalev ilişkilerinde ayrılık sürecinde genelde feminen enerji ilişkiyi besler çünkü böyle olması en doğalıdır. Doğada da birşeyi besleyip büyüten feminen enerjidir, bunun için koşulsuz bir emek harcar. Nasıl çocuklarımıza bakıp büyütmek için koşulsuz bir emek harcarız bunun gibi bu ilişki için de koşulsuz bir emek harcarız ve bu ayrılık evresinin böyle geçmiş olması hep böyle süreceği manasına da gelmez

Maskülen enerji uyanıyor ve bu ilişkinin sorumluluğunu taşıma vaktinin geldiğini biliyor. Aralık ayı önemli bir ay ve maskülen hazır olduğunda size gelip ikizalev ilişkisi konusunda açılacaktır. Ruh bağının o da farkında bunun için feminen enerji lütfen endişe duymasın.

Koşulsuz sevgi ile baktığınız ve beslediğiniz ikizalev ilişkiniz çiçek açacak merak etmeyin lakin şimdi kış. İkizalevinizle bir araya gelip reunionı devam ettirmeniz en doğrusudur. Herşey ilahi zamanlama dahilinde olacak. Önemli olan beraber olmak ve ayrılık evresinin bitmesidir. Yakınlaşmaktan lütfen çekinmeyin ve ayrılık için masküleninizi suçlamayın.

Kendiniz üzerinde yeterince çalışmadan reunion evresine geçmeniz mümkün değildir, tam tersi bu evre sadece buna hizmet eder, kendiniz koşulsuz sevmenize. Maskülen enerji yerine buna yoğunlaşabilirsiniz. Aralık konferansına kayıt yaptırmayanlar için son çağrı bugün bir konferans daha yükledim, burada yeterince bilgi ve ipucu vermekteyim.

Unutmayın ki her ikizalevin süreci ve misyonu farklıdır. Bundan dolayı kendi ilişkinizi başkalarınki ile karşılaştırmayın, bir dünyevi evlilik ile hiç karşılaştırmayın lütfen. İkizalevlerin sevgisi hastalıkta sağlıkta ölüm bizi ayırana kadar değil, hastalıkta ve sağlıkta aynı anda bunları paylaşıp ölümün bile ayıramayacağı sonsuz bir sevgi olana kadardır. Bir ikizalev olarak şansınızı ve farkınızı anlamanız dileğiyle.

Burcu

Reklam

One thought on “Feminen Enerjinin ilişkiyi beslemesi / Feminine Energy nurturing the relationship”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: