Yeni yıla girerken

Yeni yıl hepimizin için yeni başlangıçları simgeler. Bu yeni yıl ise ikizalevler için ayrı bir önem taşıyor, artık adaletin geldiği hissedebilir eskinin bittiğini veya dönüştüğünü deneyimleyebilirsiniz.

Gün içinde değişik algılar içerisinde olabilirsiniz, zaman kaymaları veya kısalıp azalmaları, başka boyutlara kısa süreli yolcuklar yapmanız mümkün. Zihinsel bir değişim ve kodların yenilenmesi veya resetlenmesi gibi beyindeki iletişim kanallarından geçen akımlarla ilgili deneyimler yaşayabilirsiniz.

Bu yeni yıl için kendinize hedefler belirleyip bunları çok da ince ayrıntısı ile planlamadan, daha ziyade aksiyon planları ile, hızlı bir oluşum içinde gerçekleştirebilirsiniz. Şimdiye kadar ikizalevler hep ektiler, bu yıl ise biçme zamanıdır.

Yarım kalmış işleriniz varsa bunları tamamlamanızı öneririm. Kötü alışkanlıklardan kurtulmanınsa tam zamanı, sigarayı ve içkiyi bırakmak gibi. Yada sevmediğiniz huylarınızdan vazgeçebilirsiniz.

Birşeyi alışılagelmiş stilinden çıkartıp yeniye yol açabilirsiniz, her zaman içtiğiniz çorbayı bile değiştirebilirsiniz. Tam bir değişim ve dönüşüm zamanı.

Yeni yıla bir liste ile girmenizi tavsiye ederim. O listede yazanlar için çaba harcayın, evreni harekete geçirin, size yardım edecek kişiler ile bağlantıya geçin. Ben de öyle yaptım ve çok olumlu sonuçlar aldım.

Yeni yıl ile beraber eski ilişki kalıplarından da kurtulup koşulsuz sevgiye doğru bir geçiş yapıcaz. Bazılarımız bizimle gelemeyecek olsa da biz onlara ışık olup yolu açacağız. Bu kutsal görev için hepinize teşekkür ediyorum. Bunu ve zoru seçip geldiniz, şimdi ise bunun değişme ve dönüşme zamanı, artık kolaylıklar bizi bulacak.

2017 yılı boyunca şu ana kadar 111.111 görüntüleme için çok teşekkürler.

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “Yeni yıla girerken”

 1. Yine kendimi teyit etmiş oldum yazınızla.
  Öncelikle sigarayı bırakmak gibi.
  Yeniyılda gerçekleştirmek üzere 10 maddede yapılacaklar listesi hazırlama planım gibi.
  Demek ki doğru noktadayım 🙏🏻
  Teşekkürler 💝
  Yolumuz sevgiyle dolsun 🌟

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: