Hoşgeldin 2018

Bu yılı uzun zamandır bekliyordum, nerdeyse 2008 yılından beri. Sadece numerolojik olarak 11 etmesi dışında, ikizalevlerin ilk evresi olarak gelen kişilerin uyanışlarının tamamlandığı bir yıl 2018.

2018’in bir özelliği daha müzik yılı olması, bu yıl herkes muzikle ilgili birşeyler yapmak isteyebilir, bir müzik aleti çalmak, muzik dinlemek hatta yeni bir müzik türüne bile merak salabilirsiniz. Veya bunlar size çok imkansız geliyorsa şarkı söylemek de iyi gelicektir. Çok şenlikli, belki de danslı bir yıl geçicek. Bunu ruhunuzun kendini ifade etme şekli olarak kullanabilirsiniz. Unutmayın müzik evrenseldir. Biz de evde birkaç muzik aletinden oluşan bir köşe yaptık yeni yıla girerken. Bir de mikrofon almayı düşünüyoruz:)

2018’de bir önemli ayrıntı da ikizalev enerjimizi sanata yönlendirmek, yani resim, seramik, heykel, el işçiliği gerektiren herşeye bu enerjiyi aktarabilirsiniz. Bu ikizalev sürecinde bir evredir.

Bugün tepe çakranızın iyice açıldığını veya o kısımda bir hareketlenme hissedebilirsiniz. Kendi ilahi benliğiniz ile buluştuğunuz bir yıl olucak 2018.

Tüm ikizalevler olarak koşulsuz sevgi ile birbirimize bağlıyız ve gittikçe de büyüyoruz. Bu blogu takip eden tüm ikizalevlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, 2018 size gönlünüzdekini getirsin ve bol bol şans.

Yeni yıl meditasyonunu meditasyonlar bölümünde bulabilirsiniz.

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “Hoşgeldin 2018”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: