İlahi amacımız

20171204_161753

 

Kendi gücünüzden korkmak ve kaçmak genelde ikizalevierin, lightworkerların ve diğer ilahi hizmet sürecindeki ruhların temek problemidir.

Kendinizi Kabul etmek bu anlamda başkasını Kabul etmekten daha zor olabilir. Kendi gücünüzden korkmayın.

Bununla ilgili menüden meditasyonlar içerisindeki ilgili meditasyonu yapabilirsiniz. Bu konuda kendilerinden tam olarak emin olmayan kişiler kurs 1 deki son meditasyonu yapabilirler. Şifreyi bilmiyorsanız lütfen bana mail atın. Bunu güçlerinizi kullanmaya başlayana kadar her gün yapın sonra da haftada bire daha sonra da ayda bire daha sonra da ihtiyaç duyulduğu zaman olacak şekilde yapabilirsiniz. Bu çok güçlü bir meditasyondur açık havayı tercih edin.

Kendi gücünüze ve tanrısal kimliğinize uyanmanız sizin için zorlu bir süreç olabilir, spritüel ego ve hatta kendi egonuz konusunda da dikkat etmelisiniz. Geçtiğiniz süreçler sizi spritüel bir egoya itmiş veya kendini reddetmeye yönlendirmiş olabilir. Hatta bazılarınız güçlendikçe kendini inkar etme, ikizine olan bağını inkar etme sürecine girmiş olabilir. En çok kendi gücünü Kabul etmeyip iten kişilerde bunu gördüm, bunu tamamiyle Kabul eden kişilerde bu konuda derin bir sessizlik hakimdir, zira etrafınıza bakın, ben tanrıyım diye bağıran hiçbir şey yoktur.

Bu sözlerimin arkasındaki derin manayı anlamaya çalışın, siz yaradanın bir parçası olarak, burada “insan” aracı ile bulunuyorsunuz. İçinizdeki öz ona aittir ve bedeniniz öldüğünde de ona dönecektir, bunun olması için bağımlılıklarınızdan kurtulun, bağımlı olduğunuz kişilerden vazgeçiniz, anneniz, babanız, çocuğunuz, eşiniz olsa bile bağımlılık bağımlılıktır. Bu söylediğimi anlamaya çalışın. Onlara bağımlı değil, bağlı olmayı öğrenmeniz, ikizalev sürecinize büyük katkı sağlayacaktır. Bağımlı olan kişilikler hemen kendini belli ediyor zaten. Biri size bağımlılık tavırları ile yaklaşıyor ve sınırlarınıza saygı duymuyorsa, her fırsatta size göstere göstere o sınırları çiğniyor ise o kişiyi hayatınızdan çıkarmanızı öneririm. Belki de bir enerji vampiri ile karşı kaşıyasınız.

Kendi özünüze yöneldiğinizde orada ne bulursanız onu kendinize uğraş edinin, kendinize özünüze uygun bir meslek seçin, hayatınıza akan maddiyatın, bilginin ve gerçekliğin kaynağı özünüz olsun, size başkalarının empoze ettiği şeyler olmasın. Bu yola girin ve gerisini allaha bırakın. Zor zamanlarınız bile huzurla dolacaktır.

Kendi varlığınızdan korkmayın, bırakın buraya geliş amacınız size kendini göstersin ve bu yolda ilerleyin, kendiniz hayata geliş amacınız olsun, öyle yaşayın ve etrafınıza ışık saçın.

Birinin ışığını çalmaya çalışan kişiler yerine, etrafına ışık saçan kişilerle daha çok karşılaşmak ümidiyle

Sevgiler

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: