Sahte İkizlerin kapanış devri

Burada sahte ikiz olarak adlandırdığım kişiler, ikizinizin dışında kalan romantik ilişki içerisinde bulunduğunuz herkestir. Karmik ilişkilerinizi de bu yazıda sahte ikiz olarak adlandırdım.

Sahte ikizlerin kapanış devri geldi. Eğer bir nedenden dolayı sahte ikizinizle iseniz, bu sizin frekansınızı düşük tutmak için size konulmuş bir tuzaktır. Çünkü frekansınızı yükseltemezseniz ikizinizle olmanız da gecikir. Böylelikle beraber ışığınızı yayamamış olursunuz.

Matrix filmindeki ajanları hatırlarsınız, bunlar esas kişilerin yakınında olan birilerinin bedenine girebiliyor ve o şekilde kolayca bu kişilere ulaşabiliyorlardı. Negatif enerjiler de aynen böyledir, ikizalev olmayan kim varsa onu etkileyip sizi aşağı çekebilirler.

Bu aralar en yakın arkadaşlarınızdan bile sizi yargılayan veya enerjinizi çalan sözler veya davranışlar görürseniz şaşırmayın, siz de onları yargılayıp egonuzu çıkararak aynısını yapmayın. Bu tam da istenen hareket olur ve frekansınız düşer. Siz frekansınızı hep yüksek tutmaya çalışın.

Frekans dalga boyunun ikizalev ilişkilerindeki önemini size anlatamam. Frekansınızı yükselttikçe ikizaleviniz size doğru çekilir, bunun için kendinize iyi gelen yöntemleri kullanın. Fakat kendinizi nasıl olsa düzelirim deyip bırakmayın, hemen bu durumu sahiplenin ve sorumluluk alın.

Hayatınızda bir sahte ikiz varsa, artık onu çıkartın, bağlarınızı kopartın, düşünmeyin ve enerji yollamayın. Size mesaj atup, ararlarsa, kibarlıktan ödün vermeden, onlarla bağ kurmayın. Onlara karşı olan her teslimiyetiniz, bir hasretlik duygusunun belirtisi olacaktır. Bunu unutmayın ve teslim de olmayın. Enerji alanınızı, düşüncelerinizi, o insanla bağınızı koparma kararlarınızı hatırlayın. O kişiyi hiçbir şekilde hayatınıza sokmayın, buluşma teklif ederlerse buluşmayın.

Karmik olan bağlar koptuğunda ikiziniz size daha da yakınlaşacaktır. Ay bu yüzden miydi bunca şey diyebilirsiniz. Bazen sebepler çok basit oluyor, biz çok derinlerde ve kendimizde arıyoruz. Kendimizi sevdiğimizde de o enerji içine girmeyen herkes hayatımızdan gidiyor, yani sizi gerçekten sevmeyenlerin tümü.

Bu hafta tüm ikizalevlere kolaylıklar diliyorum, bitmemiş, yarım kalmış ilişkilerinizi ve işlerinizi lütfen bitirin ayın sonunda süper ay geliyor, ona da bir hazırlık olsun.

Sevgiler

Reklam

“Sahte İkizlerin kapanış devri” için 2 yorum

  1. Umarım tüm ikizalevler için önümüzdeki ay tüm engellerin kalktığı bir ay olsun. Hepimize kolaylıklar… 🙂 sevgiler ❤

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: