Enerji Değişimleri ve Maskülenin uyanışı

Geçtiğimiz yeni aydan itibaren dolunaya kadar sürecek olan evrede, ikizalev ilişkilerinin yukarı doğru hareketi başlayacak, uzun zamandır gündemdeki konuların çözüldüğünü veya yumuşadığını görebilirsiniz. Bu evre 14 şubata kadar uzayabilir.

Bazı major enerji shiftleri yani yüksek atlamalar olabileceği bir dönemdeyiz. Bu bilgiyi başka bir yerde bulabileceğinizi sanmıyorum fakat 1998 ocak 18 ve 2008 ocak 18 ve şimdi 2018 Ocak 18 de son olarak gelen, 10 yılda bir görülen 3 lü bir dönem var. Bu tarihleri çok net olarak hatırlıyorum ve oluşan yeni aydaki şekli ve gizemi de. Bu yoğun enerjiler bu hafta kendini özellikle çok yoğun hissettirecek ve ikinci haftadan itibaren azalarak devam eden bir seyir izleyecek.

Büyük değişimlere hazır olun, bunları kucaklayın ve en iyisi geçmişi tamamen unutun, geçmişi unutmanız için birçok fırsatla da karşılaşacaksınız bunları iyi değerlendirin. Bu yazı çok önemli birkaç kez okuyun çünkü genelde gözlemlediğim bu aralar kendinizi sabote ettiğiniz.

Bu bir üst paragrafta bahsettiğim üçlü dönem astrologların gözlemleyemediği bir düzlemde olmaktadır fakat benzer astrolojik tanımları olabilir. 08.11.2020 de bu kapandığından son evresi de bu haftadır. İkizalev ilişkiniz ile ilgili hayatınızla ilgili önemli kararların verileceği bir evre olucak. Bu evreyi tanıyan ve bu şekilde deneyimleyenlerin 5. boyuta geçişleri, 1998 de veya 2008 de 5. boyuta geçenlerin daha yüksek boyutlara geçişi kolaylaşacaktır.

İkizalev bütününün maskülen parçası bu dönemde ilahi maskülene geçişe başlayacaktır. İçindeki ilahi gücü farketmeye başlayan maskülen uyanışa geçecek ve sizinle iletişim kuracaktır. Onu eskiden karşıladığınız gibi karşılamayın, siz de ilahi femineninize uyanın, kibar, düzeyli ve yumuşak olun, lütfen birkaç cümleden fazla cümle kurmayın.

Bazı uzun zamandır birleşemeyen ikizalev çifleri için bu son şans olabilir. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Bundan sonra da birleşemeyenlere misyonu yürütmek adına bir ruh eşi verilebilir. (birleşmeden kastım bir odanın içinde duramayan veya görüşmeyen) Bu bir ceza değil bir ödüldür. Son ruh eşiniz ikizalevinizin tüm özelliklerini taşır, onu bir bütünün farklı bir parçası olarak değerlendirebilirsiniz. Çoğu danışanım aslında ikizalevi diye ruh eşlerini istiyorlar fakat bunun farkında değiller. Lütfen etiketlere takılmayın. Koşulsuz sevgi koşulsuz sevgidir, daha koşulsuz sevgi diye birşey yoktur. Bu koşulsuz sevgiyi size bahşeden allaha ve sevgili kullarına hizmet vardır dahasında. Bundan dolayı rahat olun, akışta olun ve ilahi plana güvenin.

Nihayet güneşiniz doğuyor ve birakın ayın ışığını güneşten aldığı gibi siz de ışığınızı maskülenden alın. Kendi güneşinizi bulun ve parlayın.

İyi hafta sonları

(Feminen enerji içerisine yeni meditasyonu yükledim)

 

Reklam

One thought on “Enerji Değişimleri ve Maskülenin uyanışı”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: