Catalyst Twin / Katalist İkiz

Katalist ikizle ilgili bir danışanım yazı istemişti, bunu ona istinaden yazıyorum. Bu konuda yazı yazmamamın nedeni sizin süreçlerinizi etkilememek adınaydı. Eminim bundan sonra birçok soru gelecek, sorularınızı lütfen yorum olarak yazın ki herkes cevaplarını okuyabilsin.

Katalist ikiz bizim karanlık tarafımızın veya dark side veya shodow self veya başka bir değişle egosal tarafımızın temizlenmesi için gönderilen ikizdir. Katalist ikizinizi gerçek ikizinizden süreciniz tamamlanana kadar ve gerçek ikizinizle tanışana kadar ayırt edemezsiniz. Bunun sebebi eğer onun ikizaleviniz olmadığına inanırsanız sürecin aksayacağı veya yarım kalacağıdır. Bundan dolayı bu bilgi size gizli kalır.

Çoğu ikizalev önce katalist ikizini hayatına çeker, bu kişi çok hızlı bir şekilde karanlık tarafın temizlenmesine yardımcı olur, bazı kaynaklar buna false twin de demektedir, false twinler benim tanımıma göre karmiktir, katalist ikizler ise genelde karmik değillerdir.

Bu nadir bulunan kişi, size ikizalev sürecinizde eşlik etmek, rehberlik etmek, sizi gerçek ikizinize teslim etmek için bu görevi üstlenmiştir. Katalist ikiz alevlerin başka ikizleri de olabilir, tıpkı sizin başka bir ikiziniz olduğu gibi. Çoğu kişi 2011 ve 2012 sürecinde katalist ikizle sınandı ve 2016-2017 ve 2018 yıllarında gerçek ikizleri ile tanışma şansları var. Bunun için bu dün bahsettiğim açılmış olan portalı yakalamaları gerekiyor.

Şimdi gerçek ve koşulsuz sevgi nedir bildiğinize göre bunu kendinize çekmek zor olmamalı.

Bol şans diliyorum.

 

Reklam

“Catalyst Twin / Katalist İkiz” için 4 yorum

 1. Sanırım taşlar yerine oturdu. İkizim olduğunu düşündüğüm kişinin karmik partneri sandığım kişi sanırım onun gerçek ikiz alevi ve sanırım benim bazı yanlarım da onun kendinde eksik bulduğu şeyleri ona yansıtıp onun temizlemesine yardımcı oldu. Umarım herkesin yolu bundan sonra aydınlık olur, sevgiyle kalın 🙂

  Liked by 2 people

 2. Peki Katalist ikiz olup olmadığı gizli kalır. Kastettiğiniz şey yani Katalist ikiz olduğunu anlarsak ya da Gerçekten ikiz alevimse ya bende olan karmalar ve yaşanan olayların aynısı onda da varsa yine de Katalist ikiz diyebilir miyiz?

  Beğen

  1. Katalist ikiziniz olan birini ancak görevi tamamlandığında anlarsınız bundan önce bu bilgi size açık değildir. Ikizalev süreci herşeyi bilerek değil tam tersi bilmeyerek ve yaradana güvenerek ilerlediğiniz bir yoldur

   Beğen

 3. Katalist twin ile ilgili merak ett8gim.bir konu vardı ve cavabını bu yazıda buldum. Bu aralar karsilastigim insanlarla belirli bir konuda konsutugumda ve fikirlerini dinlediğimde, hepsinin kendi algilayislari, veri tabanları vs ye göre rehberlik yapmaya çalışıyor olmaları beni çok şaşırtıyor… bir yandan ne kadar fazla seçenek olabileceği haysretiyle karşılaşıyorum, diğer yandan aslında senin için doğru olan şeyin ne olduğunu bilmenin ve ona güvenmenin öneminin ne kadar büyük olduğunu görüyorum. BEYZA.

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: