Sahte İkiz / False Twin

Bu eski yazımı zamanı geldiği için tekrar sizlerle paylaşmak istedim. Sahte ikizinizin ikizalev ilişkinizi bozmasına izin vermeyin.

GOODSOUL

img_20160726_125214Sahte ikiz yani false twin kavramı ile ilgili şimdiye kadar birşey yazmamamın bir nedeni var. Genelde size emin olmadan ve kendim de yaşamadan birşey aktarmıyorum, bu benim birinci kuralım. Bundan dolayı sahte ikiz gerçekten var mı yok mu, hangi amaca hizmet etmektedir bunu iyice kavramak istedim. Sahte ikizle ilgili bir sürü yabancı kaynak bulabilirsiniz, hatta belki ikizlerle ilgili yazılandan daha çok çünkü daha sık görülen ve insanı yaralayan bir durum. İlk önce sahte ikiz kavramını genel bir bakış açısı ile değerlendirelim, daha sonra da sahte ikizinizi tanımlamak için size birkaç yöntem önereceğim.

Sahteikiz/Falsetwin kavramı İkizalev/Twinflame olgusunun hayatımıza girmesi ile birlikte oluşmuş bir terimdir. Bazı görüşlere göre sahteikiz diye birşey yoktur, bazı görüşler ise bu kavramın varlığını desteklemekte ve birebir tanımlarını yapmaktadır. Kanımca sahte ikizalev sizi gerçek ikizalevinize hazırlayan, karmik unsurlar içeren ve de kurtulması zor bir bağdır. Bir başka açıdan baktığımda ise gerçek ikizinize çok benzeyen fakat onun tam tersi olan…

View original post 979 kelime daha

%d blogcu bunu beğendi: