Bu yazıyı tekrar yayınlamak istedim

Bu yazıyı özellikle yazmak istedim çünkü bunun size yeni bir farkındalık getireceğini düşündüm. Birleşmenize az kalmışken belki de sadece bu hataları yaptığınız için bir yerde tıkanmış olabilirsiniz. Biz ikizimizle harhangi bir ilşkimizde veya eski erkek arkadaşlarımızla olduğu gibi iletişim kurmayız. Çünkü bu iletişim 3D ilişki ile kıyaslanamayacak dercede farklı dinamikler üzerine kuruludur. Bu yüzden size öğüt veren kız ve erkek arkadaşlarınız dinlememenizi tavsiye ederim.

Ben ilişkilerimde özellikle genç kızlık dönemimden beri 3D kalıpları hiç kullanmadım, bunları yapmıyor olmam da arkadaşlarım tarafından çok eleştirilmiştir. Bana akıl veren genelde çok olur ama dedemizin bir lafını hiç unutmam, parayla bile akıl almak doğru olmaz der, fiyatı 1 lira bile olsa:)

O yüzden size akıl verenlere cevap vermeden ve onların sizi yönlendirmesine kapılmadan hayatta ilerlemek daha doğru olacaktır. Siz kendi birlesmenizi kendiniz yaratmalısınız ve sizi ayıran tüm unsurlardan da uzaklasmalısınız.

Şimdi ilişki içerisindeki özellikle ayrılık dönemindeki hatalara bakalım

1- İkizinize kızgın, kötü sözler söyleyen, sitem eden mesajlar atmak. Bunu o kadar çok yapıyorsunuz ki, sanki bu şekilde o sizi anlayacak ve geri dönecek, tam tersi daha çok çekilir ve en sonunda da kaybedebilirsiniz onu…

2- Çok duygusal, acitasyon içeren, veya hislerinizi beklenti ile yazdığınız, o cevap vermeyince de sinirlenip tam tersini yazdığınız mesajlar. Bu şekilde ikizinize kavuşamazsınız.

3-Baştan çıkarmak için veya manüple etmek için buram buram samimiyetsizlik kokan mesajlar. Manüpülasyon feminen enerjiye o kadar çok işlemiş ki, artık yaptığını bile fark edemez durumda feminen enerji, neyi niçin söylediğini kendine itiraf ederek başlamak bir adım olabilir sizin için. Kendi öz enerjisini değerlendiren ve samimi olarak içine bakan enerjiler kazanacak. Neyi değistirmeliyim ?

4-Onu her adam yerine koyan veya onunla aynı tarzı taşıyan mailleşme ve text yöntemleri. Siz kendi tarzınızı yaratın, biraz yaratıcı olun, otantik olun. Internetten bulduğunuz özlü sözleri kesip yapıştırarak iletişim kurmak tam bir fiyasko olacaktır.

5-Sizi aramayacağı ve sormayacağı, veya tekrar ilişkiden geri çekileceğini düşündüğünüz için, temeli korkuya dayalı, “orda mısın?” diye soran mesajlar. Zaten başka bir yerde olabilseydi inanın bana orda olurdu!! Birleşmeye ve beraberliğe inanın.

6-Arka arkaya atılan ve en sonunda hatır sormaktan, sizin asıl talebinize doğru yönelen konuşmalar, ve nasılsın demenizin samimiyetsizliğini tekrar yüzünüze vurur gibi. Text mesajlarınızı okuyun ve 3. bir gözle bakın içinden çıkıp, acaba ne demek istiyor ve ne demiş, eğer tutmuyorsa içinizle dışınız bir değil demektir.

7-Ultimatom içeren, koşulsuz sevgiye ait olmakla sınır koymak arasına sıkışmış mesajlar. Bunların ikisini de doğru yapamadığınızı gösteriyor bu mesaj. Koşullar öne sürerek onu adeta tehdit etmek ve size doğru gelmesini sağlamak. Bu genelde ilahi zamanlamaya uymayan sabırsız ve kontrolcü tiplerin attığı mesajlardır.

Çok net bir şekilde yazdım, kibar olmak kaygısı gütmeden çünkü net bir mesaj vermek istedim sizlere. Siz bunları yapan biri ile yakınlaşır mıydınız, üstelik duygusal anlamda incinebilir olmakta ve duygularınızı açmakta güçlük çekiyorsanız. Ben olmazdım.

Bazılarınız suistimal içeren ilişkilerde olabilir veya bunlardan yeni sıyrılıyor olabilir. Bu tarz ilişkiler 3D ilişkilerdir ve bu yazının konusu değildir.

Terkedilme korkunuzu aştığınızda herşey farklı olacak. Şu anda akaşik kayıt okumaları üzerinde çalışıyorum, ve seanslar veriyorum. Bazı travmatik durumlarda regresyon yerine akaşik kayıtlarda temizlik yapmak o kişi için daha olumlu oluyor.

Topraklanmanıza bu aralar çok dikkat edin, bol su için ve iyi beslenin.

Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s