Tohumların Çiçek açması

Sevgili ikizalevler,

Sizinle beraber bu süreçte ilerlemek beni çok mutlu ediyor. Ortağım Ali ile birlikte son zamanlardaki dizilerde, ikizalevlerle ilgili işaretleri tartıştığımız konferansımız şuan yayında. Bunu öncelikle haber vermek istedim.

Farkında mısınız, ne kadar çok tohum ektik. Bu tohumların filizlenip, tomurcuğa dönüştüğü bir dönemdeyiz. Bu tohumların çiçek açması için son bir dokunuş gerekli, bir can suyu, bir küçük inanç, bir adım daha belki de…

Bu çiçekler sizin ve siz bunu hak ettiniz, özellikle durmaksızın ikizalevi üzerinde çalışan, kendi üzerinde çalışan feminen enerji, artık ektiklerinizi biçme zamanı geldi. Bunu yapacağınız konusunda herhangi bir şüphem yok.

Beni takip eden, okuyan, meditasyonları eksiksiz yapan tüm ikizalevlere teşekkür ederim. Herşey hep sizin içindi ve sonuçlarını beraber almak da bizi çok mutlu ediyor.

Artık yeni başlangıçların olduğu bir döneme giriyoruz. Eskiyi bırakın, kontrolü bırakın, ve en önemlisi suçlama oyununu bırakın.

Sevgilerimle

 

Reklam

“Tohumların Çiçek açması” için 2 yorum

 1. Enn güzel müjde. Ne çok emeğiniz ne çok hakkınız var sürecime. Kaybolduğum noktadan bana yön vererek buraya gelmemi sağlamanız tamamen bir mucize.
  Bundan sonrası tamamen bir hakediş..
  Bu tohumda çiçeklerde hepimizin 🙏🏻
  Kendi adıma bir kez daha teşekkür ederim ☺️
  İyiki varsınız 💖

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: