22.2.11

Bu tarihi bir yere not alın. Süreçlerinde 11 yerine 12 görmeye başlayan ikizalevler, bu arada ikizalevi ile birleşme bu evre için şarttır, birleşmeden kastım tam olarak her anlamda beraber olmaktır, ruhani, duygusal ve fiziksel olarak, dediğim gibi birleşmiş ve 12 gören ikizalevler için şifa kabiliyetlerinin aktive edildiği bir döneme giriyoruz.

Sadece şifa kabiliyetleri değil, sezgi ve içgörülerinin de artmaya başladığı bir dönem olucak. İkizalevlerin her ikisinin de bu özelliklerini diğer insanlara hizmet etmek için kullandıklarını görebiliriz. Artık uyanış algoritmik olarak çoğalarak artacaktır.

Bu döneminizde sürprizlere hazırlıklı olun. Kontrolcü olmamaya çalışın. Bakalım ne kadar iyiyi kaldırabiliyorsunuz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için çalıştıysanız, şimdi bunun sonuçlarını görecekseniz, eğer bunun için çalışmayıp bekliyorsanız, sizin için bu yönde çalışma ve çaba harcama evresi başlıyor. Her iki halde de sonuç mükemmel olacak.

Sevgili ikizalevler, konferanslarımızı size uygun zamanlarda online olarak dinlemenin size çok şey katacağını düşünüyoruz.  Siz yaşadıklarınızı kendiniz çözümlemek ve bunun içinden başarı ile çıkmak istiyorsanız, bunu kendiniz için yapın ve konferanslara üye olun. İstediğiniz gün ve saatte, şifre ile girip online olarak dinleyin veya izleyin.

Bunun dışında 22:22 veya sadece 22 görenleriniz varsa, bu kişiler master number dediğimiz bu sayıyı internetten araştırabilirler. Bazı şanslı kişiler hem usta inşacı ve aynı zamanda usta şifacıdır. Siz de bu doğum sayısına sahip misiniz diye bakabilirsiniz. Eğer 22 görüyorsanız, bu sayı ile doğma şansına erişmediniz ise de bu sayının özelliklerini gene de ikizalev olma özelliğinizden ötürü taşıyor olabilirsiniz.

Sevgiler

1 Yorum

Yorumlar kapalı.