İkizalev ilişkileri topraklanıyor

O çok beklediğimiz dönem başlıyor….

İkizalev ilişkileri 3D’de topraklanıyor…

Maskülen enerjinin ruh bağını idrak etmesi üzerinden ikizalev ilişkileri topraklanıyor. Tabiki bu her ikizalev çifti için geçerli değil, sadece bu aşamaya gelmiş çiftler için geçerli olacaktır. Bu dönemin başlangıcı demek, şuan bunu yaşayan birçok ikizalev gibi diğerlerinin de onlara katılacağına işaret.

Eğer sizin ikizalev ilişkinizde tabiri caiz ise yaprak kıpırdamıyorsa lütfen üzülmeyin, bu süreçten maksimum faydayı sağlama yoluna gitmelisiniz. Size yol gösterecek, size yön verecek rehberlere ihtiyaç duyarsanız biz her zaman koşulsuz yardıma hazırız.

Bu süreçten ve diğer ikizalev ilişkilerinin topraklanmasından fayda sağlamak adına, siz de topraklanma egzersizleri yapabilirsiniz, 3D’de ilişkinizin nasıl olacağını hayal edebilirsiniz, daha da ötesi; bir adım ileri gidip ikizinize hatırını soran bir mesaj atabilirsiniz.

Sehirlerarası yolculuklar, ülkeler arası yolculuklar Mart ayında bizleri bekliyor. Bazı ikizalevler hayallerine kavuşuyor, henüz hazır olmayanlar biraz daha beklemek durumunda.

Bu sürecin başlamış olması dünya çapında da ikizalevlere süphe ile bakanları alt üst edecek diye düşünüyorum. Bunun da ötesinde çok sık duyduğumuz ikizalev olmayan guru’lar veya ruhani rehberler tarafından, “onlar sonunda ayrılıyor” veya “onlar birleşmiyor zaten boşuna çaba harcıyorsunuz” diyen kişilere de bir cevap olacağını düşünüyorum. Onlar ne yazık ki ikizalev nedir bu yaşamlarında bilemeyecekler.

Topraklanma sizin beklediğinizden hızlı bir şekilde gelişecek çünkü uzun bir süredir bekliyoruz, bunu toprak altından çıkan bir kaynağa benzetebilirsiniz, görünmeyen kısmında yıllarca beklemişlik vardır, biz görmediğimiz için yok, olmuyor, diye düşünmüş olabiliriz. İşin aslı böyle değildir, birşeyler olmuştur ve biz direk bu sonucu görürüz. Sizin için de bu dönem başlıyor olacak.

Eğer ikizalev ilişkinizin bu dönemde topraklanıp topraklanmayacağını merak ediyorsanız, veya hem maskülen hem feminen enerjide topraklanmaya engel olan enerjitik blokajlar olduğunu düşünüyorsanız, bunları enerji okumalarında açığa çıkarıyor ve çözüyoruz.

Hepinize güzel bir hafta sonu dilerim. Maskülen enerji üzerinde çalışmalar bu ay sonuna kadar devam edecek, arada meditasyonları kontrol edin.

Sevgilerimizle

 

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: