Denge / Balance

Uzun zamandır beklediğimiz denge durumu nihayet geliyor sevgili ikizalevler…

Bu hafta feminen enerji ile maskülen enerjinin dengeye gelmesi durumunu yaşayacağız veya bazılarınız bunu şimdiden deneyimlemiş olabilir. Her türlü durumda, size hayatın attığı o topu ustalıkla ve beceriyle karşılayacağınızı biliyorum, o top her nasıl atılmış olursa olsun bu sizin için farketmez. Onu karşılayacaksınız.

Dengede kalmak bundan sonra sizin diğer adınız olacak, çünkü içinizdeki eksi ve artı kutupları da dengelemiş olacaksınız ve ilişkinizdeki polarite de giderek azalacak. Bazılarınız, özellikle kendi üzerinde çalışan ikizalev dostlarım, bunu çok net olarak hissedecek ve bu polariteyi sıfıra indirecek.

İkizalev olmanızın nedeni misyonunuzdur, bunu unutmayın lütfen, siz çok özel varlıklarsınız ve bu yolda ilerlemek için elinizden geleni yaptığınızı biliyorum. Bunun da şu anda size yansımazı, maskülenin sevgi bombası şeklindeki geri dönüşü ile olacaktır. Sizden ricam sadece frekansınızı yüksek tutmanız.

Kendinize olan sevginize odaklanın, eğer feminen enerjiyi taşıyorsanız burada liderliği elinize almanın zamanı gelmiştir, ortağım Ali’nin de sıkça bahsettiği gibi yüzleşme zamanı gelmiştir, önce kendinizle sonra da ikizinizle. Bu ilişkinin alevlenmesi sizin elinizde. O alevi yakın.

Kader yolunuzda ne varsa onu yaşarsınız, siz bir ikizalev olarak buraya ikizinizle ayrılmaya değil, ikizinizle birleşmeye geldiniz, ondan da önce misyonu gerçekleştirmeye geldiniz, içinizdeki karanlığı aydınlatmaya geldiniz, ve böylelikle başkalarını da yakabilirsiniz, aydınlatabilirsiniz ve ışığa kavuşturabilirsiniz.

Siz bu alemde dualitenin aslında olmadığının kanıtısınız. Siz ve ikizaleviniz birsiniz, bundan sonraki amacınız da herkesin bir olduğunu dünyaya anlatmaktır.

Sevgilerimizle

 

 

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: