İkizalevlerde yeni düzen

İkizalevler için bu hafta itibarıyle yeni bir düzen başlıyor.

Bu düzene hemen adapte olacağınıza eminim, herşey ile uyum içinde ilerleyeceğiniz bu düzlemde, aşk size daha olası gelecek.

İkizalevlerini şu ana kadar tanıyamamış veya tam anlamı ile birleşme yaşayamamış kişileri yeni sürprizler bekliyor.

Mucize her ne şekilde sizi bulursa bulsun mucizedir, kendinizi yeni mucizelere açın, artık geçmişte çektiğiniz acıları tamamen unutacağınız bir döneme giriyorsunuz. Zorlukların geride kaldığı yerini daha ziyade akışın ve ardı arkası kesilmeyen mucizelerin aldığı bir döneme giriyoruz.

Eski defterleri tamamen kapayıp yeniye kucak açın, allahtan ve tanrıdan ikizalevinizi isteyin ve yaratacağı mucizelere sahit olun. Her yerde sevgi ve aşk olacak bu yeni dönemde. Devrim geliyor ve bu sizin kutsal bir şansınız olacak.

İçinize değil de dışınıza dönük yaşamaya çalışın, etrafınızı daha önce görmediğiniz gözlerle izleyin, tekrar tekrar bildiklerinizi öğrenin ve akışla birlikte ilahi dalgalar halinde haraket etmeyi deneyin. Cesaretinizi her daim dorukta tutun.

Dünyevi kurallarla bağlanmadığınız bir döneme giriyorsunuz, herşeyden ve herkesten özgürleşerek, geçmişi hayatınızda tekrar tekrar tekrar etmeyerek yaşayabilirsiniz. Buna inanın ve güvenin. Bu sizin dünyevi kontratınızdaki hakkınızdır.

İkizalevler biraraya gelerek bu dönemde daha da güçlü koşulsuz sevgi dalgaları oluşturacak. Herşeyiniz neşe ve sevgi ile dolacak. Buna kanalize olun ve doyasıya yaşayın. Kafanızda değil, gerçekten yaşayın.

İkizalevlere neredeyse 5 yıldır rehberlik yaptığım bu dönemi ben de huzur ve çoşkuyla kutluyorum. Böyle bir misyona haiz olmak da beni onurlandırdı. Hepiniz iyiki varsınız ve iyiki biz ikizaleviz, iyiki hep birlikteyiz

Yeni Bahar dönemimiz kutlu olsun…

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: