BİR BÜTÜN OLMAK

Hepiniz biliyorsunuz ki kendi içinizde bir bütün olmadan ikizalevinizle birleşemezsiniz. Birleşmelerin çok olduğu, artık ikizalevlerin tekrar kavuştuğu bu dönemde, benim çok önem verdiğim bu konuya da değinmek istedim.

İkizalev süreci dışsal bir yolculuk olduğu kadar ve belki de daha fazla içsel bir yolculuktur. Bu içsel yolculuğumuzda ruhumuzun parçalarını bir araya toplar, içimizdeki farklı psikeleri bütünleştirir, geçmişte yaşanan olumsuz deneyimleri dönüştürürüz. Tüm bunların hepsi aslında bizi bir bütün olmaya ve kendi içimize dönmeye teşvik eder.

Bu teşvik ediş beraberinde ikizalev birleşmesini de getirir. İkizaleviniz siz bir bütün olduğunuzda size çekilecektir, tıpkı bir mıknatıs gibi çünkü onun ruhunun özü sizin de ruhunuzun özüdür, bu bağlamda iki enerji biraraya gelip birleşmek isteyecektir. Siz özünüzün yaydığı frekansın aksine hareket ve davranışlar gösterdiğinizde ise ikizinizi itersiniz.

Birleşmek için önce kendi içinizde bir “bütün olma” hali şarttır. İki bütün olamamış ikiz birleştirilemez çünkü böyle bir yapı evrenin kurallarına aykırıdır. Eğer siz tam olarak özünüze erişmeden, bir bütün olmadan birleştirilseydiniz ikiziniz olabilirdiniz, bu da sizin için çok zor olurdu. Çünkü siz eninde sonunda kendiniz olmak isterdiniz, ikiziniz değil ve birleşme sürecinde kaybolup yok OLABİLİRDİNİZ…Bundan dolayı tam bir bütün olmadan son birleşme hiçbir ikizalev düzeyinde yaşanmaz.

Siz eril ve dişi enerjilerinizi tam olarak dengelediğinizde karşınızdaki de aynı seviyede ise birleşme gerçekleşir ve final union dediğimiz durum ortaya çıkar. Saf olarak birleşme halini anlatır bu terim. Artık bir ruh aynı zamanda bir beden de olmuş demektir. Aynı şeyi düşünür, aynı şeyi hisseder, aynı şekilde hareket edersiniz. Polarite de artık son bulmuştur ve yaşanmaz.

Tam birleşmelerden sonra Polarite hiç olmaz. Buradan ikizalev birleşmenizin seviyesini çıkarabilirsiniz. İlişkinizde eril ve dişi enerji arasında polarite varsa bu dengede olmadığınız manasına gelir. Arzu ederseniz denge paketini alarak bu konuda çalışabilirsiniz. Korumalı: İKİZALEV DENGE PAKETİ

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “BİR BÜTÜN OLMAK”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: