SON BİRLEŞME (FINAL UNION)

İkizalevinize tekrar aşık olduğunuz zaman bu süreciniz de başlamış demektir.

Bu süreçte tekrar aşık olma kavramı, normal ilişkilerde olduğu gibi sönmüş bir aşkın alevlenmesi demek değildir. İkizalevinize tekrar aşık olmak, ona karşı ilk hissettiğiniz duyguların, katlanarak geri gelmesi ve bu olurken de arada yaşanmış ayrılıklar, üzüntüler, aldatmalar, terk etmeler, kırıcı sözler gibi kavramların tamamen olmaması manasına gelir. Bunların tamamen yok olması demek bu üçüncü boyuta ait kavramların üzerine çıkmış olmanız demektir, yoksa derinlerde hissedip saklamak, örtmek, görmezden gelmek, yokmuş gibi yapmak, içine yansıtmak manasına gelmez.

Bu tarz bir süreç yaşıyorsanız ikizinizi affetmek için kendinize izin verin, her ne yaşandıysa yaşandı ve aslında olduğunuz boyutta bunlar önemsiz ve anlamsız ise, tüm o tartışmaların hiçbir anlamı yoksa, doğru yerdesiniz demektir.

Son birleşme aşamasında ilk aşkınız katlanarak geri gelir ve daha önce dünyevi bir aşkla sevdiğiniz o kişiye, şimdi de manevi, dünya ötesi, koşusuz, hatta bazılarınız için (multidimensional twins) boyutsuz bir aşkla bağlanırsınız. Bu aşamada tüm 12 ve bazılarınız için 7 beden birleşmeniz de bitmiş demektir. Bu süreç en erken 2 yıla yakın yaşanabilir.

Bu boyutta sadece sevgi ve aşk vardır, burada yaratıcınızın sizi oluştururken hissettiği sevgi vardır. Bu bir yaratım sevgisidir. Bu bir oluşumdur ve bundan dolayı da final union sonrası aşk, ölümsüz ve tahmin edilemez bir süreç alır, tıpkı yaratım gibi…Aşk bitmeyen bir kaynak ve süregelen bir oluşum olur, asla bir alışkanlık olmaz. Derin bir doyumla beraber, derin bir sahip olduğunuz aşkın size yetmemesi ve daha fazlasının da olması ve bunun da size doğum hakkınız olarak verileceği hissi gelir.

Eğer ilişkinizde bu aşamaya geldiyseniz, bu yaratım enerjisine geçmek için yaratım paketini kullanabilirsiniz.

İkizalev bedenlenmeleri eski mısıra dayanan ikizalevlerde bu günden başlayan bir yükseliş ve bir araya geliş söz konusu. Güçleriniz aktive edin.

 

Sevgilerimizle

 

 

 

 

Reklam

“SON BİRLEŞME (FINAL UNION)” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: