Omega Enerji Merkezi

Omega enerji merkezi bedenimizdeki 12 çakranın dışında kalan ve dünyamızın içinden geçtiği metatron kuşağı ile bağlantılı çalışan bir enerji yoludur. Bu enerji alanı bizim geçmiş yaşamlarımızı ve bu dünyada beceri olarak getirdiklerimizi simgeler. Kuyruk sokumumuzun alt kısmında olan bu alan zarar görür veya dengesiz çalışırsa genel bir çökkünlük ve yaşam enerjisinde düşüş meydana gelir.

Bundan dolayı küçük bir egzersiz ile bu alanı dengelemek ve ışığa uyumlamak size iyi gelecektir. Tüm ikizalevleri Omega şifa enerjisine açıyorum.

Omega enerji alanınızı aktifleştiriyorum. Bu dünyaya yapmak için geldiğiniz şeyi bulmanız dileğiyle…

 

Teşekkür ederim

4 Yorum

  1. Merhaba sevgili ikizalev, bir kaç ay önce siteniz karşıma çıktı, tam da ihtiyacım olan anda, mail listenize kaydoldum, web sitenizdeki parola ile korunan yazılara ve meditasyonlara ulaşmak istemiştim, çünkü ikizalevler konusunda internette türkçe olarak bulabileceğim en geniş kaynak diye düşünüyorum. Ve bugüne gelince tekrar ihtiyacım oldu ve “Kaçan ikizalevler” yazınızı okudum, çok teşekkürler umut oldu özellikle yazının sonundaki önerileriniz. Ve evet bir erkek olarak içimdeki dişil enerji ile giden bir kadını, bence ikiz alevime kavuşmak istiyorum.

    Kısaca durumum şudur ki eylül ayında kız arkadaşım Kanada’ya doktora için gitti, ben müzisyenim buradaki işlerimi bititip yanına geleceğimi söyledim, hatta bunu beraber planladık, ama O bu süreçte bir anda uzaklaştı. Tahmin edersiniz ki onu çok özlüyorum ve çok seviyorum. Ve hala ayda bir olsa da görüşüyoruz. Bana önerebileceğiniz meditasyon,yazı herşeye ihtiyacım var sanırım.

    Sevgi ve ışık ile kalın.

    M. Akif Ersoy

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s