Kollektif Birleşme / Collective Union

Uzun zamandır benden bir yazı beklediğinizi biliyorum. Size güzel haberler ile dönüş yapmadan herhangi birşey yazmak istemedim.

Bildiğiniz üzere hepimiz uzun zamandır bu ikizalev yolunda ilerliyoruz ve inancımız da her geçen gün sınanıyor. Bunun bir sonucu olmalı diyorsunuz içinizden, evet bence de olmalı. Bu sonuç size özel bir sonuç olsun istiyorsunuz, siz ikizinize kavuşmak istiyorsunuz, lakin bu karmaşık düzen sizin tahmin edebileceğinizden daha da karmaşık aslında.

Birleşme aşamasına gelen, kendi üzerinde tüm çalışmalarını bitirmiş ikiz alevler, her derdin bir devası vardır. Eğer siz de ikizalevinizle olamamayı bir dert gibi görüyorsanız bunun da devası çok yakında geliyor.

Tüm dünya çapında kollektif bir birleşmeden bahsediyorum, yeni çağın da ilk adımlarını yansıtacak olan bu birleşme yakında başlıyor. Bu sürecin ne kadar süreceğini bilememekle beraber, siz de kendinizi ikizalevinize yakın hissediyorsanız, bu da bu kollektif birleşmenin bir göstergesi.

Bundan sonra “biz yaptık kader bozdu” anlayışı yerine “siz birleşemezseniz, biz de birleşemeyiz” anlayışı hakim olacak. Böylelikle bu kollektif bilinç hareketi ile de yeni çağ başlamış olacak.

İkizinizin aslında kim olduğunu hiçbiriniz bilmezseniz, bu süreci daha kolay atlatabilirsiniz. İkizinizin kim olduğu veya hangi zamanda ve ne şekilde birleşeceğiniz konusunda çok net kararlarınız varsa bu süreçte aşırı derecede zorlanabilirsiniz. Zorlanan ikizalevlerin her zaman yanındayız.

Gözünüzdeki sis perdesi kalkıp, gerçek ikizinizi gördüğünüzde, birleşmenin sadece allah tarafından gelebileceğini anlayacaksınız.

Hepinize ve tüm alemlere başarılar diliyorum.

 

 

“Kollektif Birleşme / Collective Union” için 6 yorum

 1. O kadar güzel, mutlu, pozitif bir yazı ki Burcu. Okurken neden bilmem mutluluktan gözlerim doldu. Elinize sağlık 🙆🏻‍♀️

  Sent from my iPhone

  Liked by 1 kişi

 2. “Gözünüzdeki sis perdesi kalkıp, gerçek ikizinizi gördüğünüzde, birleşmenin sadece allah tarafından gelebileceğini anlayacaksınız.” sanki çok gizemli bir cümle olmuş… İkizimiz sandığımız ikizimiz olmayabilir mi yani ??

  Beğen

 3. Yalnızca Allah’tan.

  Allah der ki “Kimi benden çok seversen onu senden alırım”
  Ve ekler: “Onsuz yaşayamam” deme,seni onsuz da yaşatırım.

  Ve mevsim geçer,gölge veren ağaçların dalları kurur,sabır taşar,canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar.

  Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.

  Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur…

  “Düşmem” dersin düşersin, ”Şaşmam” dersin şaşarsın.

  En garibi de budur ya “Öldüm” der, yine de yaşarsın.

  Hz.Mevlana..

  Beğen

 4. merhabalar size bir mail atmak istiyorum sizin sayenizde İkiz alevler hakkında bilgilendim. İkiz alevimi mi yoksa sahte ikizimi mi buldum ayırt edemiyorum. Şu an ayrıyız ancak hala ona çekiliyormuş gibi hissediyorum. ilişki bitmeden önce o beni düşündüğü anda bende çok çok yoğun bir şekilde onu düşünüyordum ve hissediyordum beni düşündüğünü. Şimdi de düşünüyorum ancak özlediğim için düşünüyorum diyorum. O kişiyi kaçırmış olabilirim diye üzülüyorum, ancak kişiliğiyle ilgili problemleri olduğu için de sahte ikizimmiş gibi geliyor :/ Şimdiden teşekkürler 🙂

  Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: