7.7 Kapısı ve Yeni Başlangıçlar

Bugün önemli bir gün çünkü hem dünyamızın altın ışın kuşağından geçiyor olması, hem de dün akşamdan beri hissedilen yeni başlangıç enerjilerinin yoğun bir şekilde hissediliyor olması, 7.7 kapısını daha da cazip kılıyor.

Gelecek olan 8.8 kapısının başlangıcını simgeleyen 7.7 kapısı artık hayatınızda değiştirmek istediğiniz, veya doğru yola doğru yön vermek istediğiniz herşeyi gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Bu kapıdan yeni başlangıçlara niyet ederek, hatta fiziksel alemde bunları oluşturmak için aktif adımlar atarak geçebilirsiniz.

İkizalev ilişkilerinde yeni bir dönem başlıyor, ikizalevi ile beraber olanlar misyona tam gaz başlayabilir, birleşmeler ve kavuşmalar olabilir. İkizalevi ile iki üç yıldır hiç görüşmeyen ve konuşmayan kişiler, ya ona doğru ya da başka bir yöne doğru adım atmak için uygun zamanı bugün olarak seçebilir.

Şunu unutmayın ki ikizalev yolunda, yani kendinize doğru yaptığınız bu yolculukta, yalnız değilsiniz… Hepimiz benzer şeyler yaşıyor, aynı yoldan beraber yürüyoruz.

7.7 Kapısının hayallerinizi gerçekleştirmek için size yeni fırsatlar sunmasını, bu yolda önünüze çıkan tüm kapıları koşulsuz açmasını temenni ediyorum. Unutmayın ki anahtar sizde.

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: