İkizaleviniz neden tuhaf davranır?

Merhaba Sevgili İkizalevler;

Uzun bir aradan sonra yeni yazı dizimle karşınızdayım. Bu yazı dizisinde size kısa ve pratik bilgiler vermeyi düşünüyorum. Genel olarak ikizalevlerin geçtiği enerjitik süreçleri de günü geldikçe paylaşacağım. Örneğin şuan eski yaşadıklarınızla yüzleşme ve tüm yaşadığınız geçmişteki ilişkileri gözden geçirme zamanı. Bu süreç sonunda daha net, keskin ve saflaşmış bir enerji alanına sahip olacaksınız. Bazı ilişkilerinizi bitirecek ve bazı kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız.

İkizaleviniz neden size tuhaf davranır, bunu biraz irdeleyelim. Aslında ikizaleviniz amacı sizi aşağı çekmek, kötülük etmek veya ego oyunları oynamak değildir. Eğer böyle bir ilişki içinde iseniz zaten bu karmik bir ilişkidir, hemen o ilişkiyi bitirmenizi tavsiye ederim.

İkizaleviniz sizin bu saflaşma sürecinize yardımcı olmak için bunu yapar, neyi sakladıysanız, neyi es geçtiyseniz, neden korkuyorsanız bunu su yüzüne çıkarıp temizlemenize yardımcı olur.

Bazı tam/ayna ikizlerde ikizalev çiftinin bir tarafı karşı tarafa kendi ajandası ile gelir, yani kendi temizlemesi gereken geçmiş travmalarını karşısındaki ikize yansıtır ki buradan ikili kolay bir temizlik olsun. Bunu da bazen yaşadığı travmanın bir benzerini karşısındaki ikize yaşatarak yapar. Birleşme aşamasına gelip de temizlenecek çok durumu olan ikizalevlerde bu daha sık görünür. Bu temizlikler ilk etapta çok ağır fakat süre olarak çabuk geçer.

Şunu unutmayın ki ikizaleviniz aslında sizsiniz, bundan dolayı karşınızdakine bakış açınızı bu realiteye göre ayarlamanız gerekir. Çoğunuz malesef karmik ilişkiler girdabından çıkamadınız, çünkü hep karşınızdakini suçlayarak gittiniz ve kendinize hiç dönüp bakmadınız. Bundan dolayı süreçler çok uzadı ve uzamaya da devam ediyor.

Ne zaman ki “ya ben acaba burada nasıl bir rol oynadım” ya da “ben neyi fazla yada eksik yaptım” dediğinizde sanırım bir dönüm noktası yaşayacaksınız. Eylül ayı gerçek ikizinizle tanışmanız ve geçmişin ağırlığından sıyrılmanız için iyi bir fırsat.

Sevgilerimizle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: