İkizalevlerde ayna etkisi

Hepimiz birbirimizin aynasıyız, fakat konu ikizalevlere geldiğinde bu daha karmaşık bir hal alabilir.

İkizalevlerin birini aynalama şekilleri üzerinde çalıştıkları ve temizlenmesi gereken şablonun ne olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Aile karmaları, kültür farklılıkları, kadın ve erkek üzerine oynanan topsumsal olaylar bundardan birkaçı olabilir.

Bunu dışında belli bir seviyeye gelmeden karşımızdakinin yaptıklarını gerçek bir gözle görmek mümkün olmaz. Onları sadece kendi aynamızdan görebiliriz, direkt olarak değil. Kendi aynamız bize karşımızdakini gösterirken aslında kendimizi de gösterir. İkizalevinizi acımasızca eleştriyorsanız bilin ki aynı şey sizin içinizde de mevcuttur.

Bazı ikizalevler ise kollektif olarak bir unsuru yansıtma sureti ile temizlerler. Onlardan temizlendiğinde kollektif şablondan da bu temizlenmiş olur. En azından kendi ruh aileleri için bunu yapmış olurlar.

Eğer bir ikizalevseniz tüm aile kökleriniz şöyle bir tarafa dursun, tüm ruh ailenizi temizlemeniz gerekir, bu da ikizalevlerin müsyonunun bir parçasıdır. Birleşme için bu saflaşma mutlaka gereklidir. Bu yüzden aile dizimi hatta ruh ailesinin dizimi de ikizalev yolunda önemli bir yer taşır.

İkizinizi eleştirdiğiniz konulara bakın; acaba sizde aynısı veya tam tersi var mı? Bazı ikizalevler iki uçta birbirlerini yansıtırlar. Siz hangisisiniz? Bunları şifaya açmak için neler yapmayı düşünüyorsunuz? Bunlar bu önümüzdeki süreçte kendinize sormanız gereken sorulardır.

6 aylık üyelik için kayıtlar halen devam etmektedir. Bu haftanın dizilimi de maskülen enerjinin şifalanması üzerine idi ve sizleri bekliyor. Herzaman hizmetteyiz.

Sevgilerimizle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: