11.11.11 Kapısından Geçemeyen İkizalevler

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz pazar günü 2011 ve 2012’den beri devam eden sürecin ikizalev kapısı sınaması oldu. Bu sınavı geçmeden önce size sınav sorularını vermek istemedim.

11 KASIM 2018 yani 11.11.11 Kapısı artık ikizalev enerjilerinizin üçlü açılım ile ilerleyeceğinin bir göstergesi. Bu kapıdan bazılarınız fiziksel veya manevi anlamda ikizi ile birleşme yaşayarak geçtiler. Bazılarınız ise bütünlemeye kaldılar ve biliyorsunuz ki bütünleme soruları bazen daha zor olabiliyor, belki şevk kaybından belki de araya yaz tatili girmesinden dolayı bütünleme bana hep zor gelmiştir.

Ben de 11.11 kapısından layiki ile geçtim ve geçenleriniz ile de diğer tarafta buluştum. Onlar da birbirleri ile buluştular. Bundan sonra bizleri yepyeni bir hayat bekliyor, harika, huzur dolu ve rafah içinde geçecek bir gelecek.

Diğerleri için tavsiyelerim bir an önce misyona başlamaları veya derin karmalarını temizlemek için bir girişimde bulunmaları. Eğer ikizaleviniz olduğunu düşündüğünüz kişi hala daha karmik ilişki içinde kalacaksa  ve siz de onu kovalamaya devam edecekseniz, bundan sonra vay haline, kötülük onların peşini bırakmayacak.

Herşeyin bir kolay yolu ve bir de zor yolu var. Şu an onlar zor yolu seçmiş durumda. Siz de onların enerjisi ile aşağı çekilmek istemiyorsanız kendinizi bu durumdan soyutlamalı ve koparmalısınız. Dark Night of the Soul dediğimiz, ruhun karanlık gecesi, şimdi de onları bekliyor. Finansal kayıpların çokça yaşanacağı bu evrede herkese bol şans diliyorum.

Sevgilerimle