İlahi Maskülen Uyanıyor

İlahi maskülen uyanıyor…. Bu uyanış sadece ikizalevini veya ruh bağlarını tanımaya yönelik bir uyanış değil, aynı zamanda enerji bedenini keşfetmeye de yönelik bir uyanış.

İlahi feminen ile bağdaştırılan ezoterik öğretiler, doğa üstü olaylar ve daha da önemlisi enerji bedenimizi tanıma ve ruhani boyutun varlığını kabul etme ilahi maskülenin de artık gündem konusu.

Yurt dışında kendine rehber olabilmek için tarot kartı bile çeken erkek ikizalev müşterilerim var türkiyede ise durum biraz daha yavaş gitse de buradaki uyanış da yadsınmayacak kadar yüksek. Dört ila 6 yıldır kaçan ikizlerin geri dönüş zamanı da diyebiliriz.

Maskülen enerjinin bir şeyi algılaması rasyonel yollarla yani sebep sonuç ilişkisine bağlı olarak gelişiyor. Deneyen ve keşfeden, fiziksel olarak sonuçlar alan eril enerji bu tarz konulara eğilim gösteriyor.

Dişi ve Eril taraflarımızdaki bu birleşme bizi doğru yola sevk ediyor. Biliyorsunuz ki bilmediğimizi bildiğimiz şeyler olduğu gibi, bu dünyada ve insanlığın var oluşunda bilmediğimizi bilmediğimiz şeyler de var. Şimdi yeni dünya ile birlikte bunları keşfetme zamanı, hem de derin ruh bağları ile beraber.

Sevgilerimizle

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s