İkizalev süreci hiçbir zaman gerçek ikizinizle başlamaz / Your twin flame journey could never begin with your true twin

Yaklaşık 7 yıldır ikiz alev sürecinde olanlar bilirler, ikiz alev süreci hemen hemen hiçbir zaman ikiz alevinizle başlamaz. Bunun önemli bir sebebi vardır. Siz gerçek anlamda uyanıp, ne isteyip ne istemediğinize karar vermeden, ikizinizi enerji alanınıza çekmeniz mümkün değildir.

Burada ilk önce sizi ikiz alev ilişkisine hazırlayacak olan ikizlerle tanışırsınız, veya size bu yolda yardım edecek rehberlerle. Burada esas olan onları ele geçirmek veya beraber olmak için can atmak değildir, burada asıl olan sizsiniz. Sizin düşünceleriniz, hisleriniz, hayattaki ilerleme süreciniz, ruhani anlamda gelişiminiz ve bazı ikiz alev sınavlarını vermenizdir. Bu sınavlardan  bahsetmeye ileriki bir yazımda devam edeceğim.

Burada esas olan sizseniz öncelikle ikiz alev ruh bağının sizin anladığınız anlamda tek bir kişiye ( bu nedense siz değil hep karşınızdaki oluyor) bağlı olduğunu söylemek hemen hemen imkansız gibidir. Evet ikiz alev ilişkileri tek bir kişiye bağlıdır desek bu ancak “siz” olabilirsiniz. Sizin ruhani anlamda hizmette olan bir kişilik olarak, gerçek aşkı bulma yolunda attığınız adımları ikiz aleviniz takip eder. Ve bu bağlamda bu süreci ve tüm hayatınızı ayrı geçirseniz bile beraber ilerlersiniz. Bu ilahi aşka ulaşmak ile eş değerdedir.

Gerçek anlamda içinizdeki ikizi bulmadan, ikiz alevinizi bulamanız mümkün değildir, bu bağlamda bu çift biletli tek kişilik bir yolculuktur. Yanınızdaki koltuk şimdilik boş olsa da bir sahibi olduğunu unutmayın, o da sizin ikiz alevinizden başkası olamaz ve hangi durakta bineceğini bilmektense geldiğinde onu kim olarak karşılayacağınızı düşünmenizi tavsiye ederim.

Kendinize değer verin, özen gösterin, bu hayat yolunda kim olduğunu bilmek, olduğu gibi görünüp, göründüğünüz gibi olmak, size ikiz alevinizi getirecektir. İlahi aşkı tüm ikiz alevler tadacaktır, bundan kurtuluş hiçbir şekilde olamaz, lakin tadına bakarken çok sevdiğiniz birşeyi tadar gibi tatmayın, ilk defa tadına baktığınız ve tadını hiç bilmediğiniz bir meyve gibi düşünün, bu sınavı da bu şekilde geçtiniz, tebrikler.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: