İkizalev Enerji Okuması

İkizalev Enerji okuması dünya çapında sunduğum bir hizmet. Bu okuma çok özel ve eşi benzeri olmayan bir okuma ve taşlarla yapılıyor. Taşlara karşı ilgim çok küçük yaşlarda başladı, ilk önce antik şehirlerden topladığım taşlarla bu okumaları yapmaya, taşlar arasındaki enerjiyi çözmeye başladım. Daha sonra taşlarla şifa gündeme geldi, aile dizimi de açmaya başladım. Şimdi ise Amerikadaki şirketimden tüm dünya ile bana bahşedilmiş bu hediyeyi paylaşıyorum.

Taşlar o anki günlük veya anlık enerjileri bizim anlayacağımız bir dile dönüştürerek anlatıyor buradan da belirli kodlar ve şablonları izleyerek geçmişe ve geleceğe doğru kısa bir yolculuk yapıyoruz. Fal gibi algılansa da aslında değil, bana göre gelecek kesin olmadığından fal gibi birşeyin varlığına da inanmıyorum. Fakat size sahip olduğunuz ve içinde olduğunuz enerji dalgasının sizi hayatta nereye götüreceğini söyleyebilirim. Siz başka bir dalga boyuna geçtiğinizde başka bir gelecek de sizi bekliyor olacaktır.

Şifa etkisine gelince, o anda enerji bedeninizdeki tüm blokajlar kalkacak, çakra sisteminiz hizalanıp, ayarlanacak ve açılacaktır; derin bir enerji temizliği yaşayacaksınız. DNA temizliği ve hücresel bazda temizlikle bedeniniz de şifa bulacaktır. Bunu dokunarak veya objeler kullanarak eski yöntemlerle değil de yeni yöntemlerle yapıyoruz, okuma seansı bittiğinde bu değişimi siz de enerji bedeninizde hissedeceksiniz.

Taşlarla yaptığım okumayı, özel şifa tekniğimden ötürü sadece ikizalevlerle paylaşıyorum. Onlara yardımcı olmak istiyor ve onları çok özel buluyorum.

Sevgilerimle

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s