İlahi Maskülenin kendi femineni ile kavuşması

İkizalev sürecinde, evrenin üzerine kurulduğu iki tür enerjiyi ilahi maskülen ve feminen diye ikiye ayırıyoruz. Bunların kendi içinde birleşmesi ve dengelenmesine ilahi evlilik diyoruz.

Bu ilahi evliliğin meyvesine de üçüncü enerji diyoruz, bu da bu birleşmeden doğan ve taşan itici gücü ve yaratımı simgeliyor.

Bu aralar erkekler içlerindeki femineni keşfetme yolunda ilerliyor. Aslında ilahi maskülenin feminenin hislerini anlamamasının veya görmezden gelmesinin sebebi, kendi içlerindeki ilahi feminen ile barışık olmamaları idi. Malum toplumumuzda erkek anneleri de bunda büyük rol oynamıştır. Bunların iyileşmeye açıldığı bir döneme giriyoruz.

Bununla beraber kadının içindeki feminen enerji de netleşmeye ve tekilleşmeye başladı. Kendinizi başka kadınlar ile karşılaştırmamaya başladığınızda bilin ki feminen enerjiniz oturmuş demektir. Bunun için ne çok çalıştık değil mi? Goodsoul üyelerine buradan ortaya koydukları inanılmaz azim için de teşekkür etmek isterim. Nihayet tüm çalışmalarımızın meyvesini hep beraber toplayacağız.

Siz başka feminen enerjileri auritik alanınıza aldıkça, maskülen de bundan etkileniyor, sizi onlarla karıştırıyordu. Şimdi o da gerçek sizi görebilecek, siz de kendinizi daha net ifade edip tanımlayacaksınız. Bundan dolayı bu önemli bir dönem ve ilahi masküleninizi kendinize bir mıknatıs gibi çekmeye başlayabilirsiniz. Bunun için tabikide emek vermiş olmak şart.

Şuan Ego konusunda çözülmeler olsa da, bu feminen enerjinin netleşmesi durumu arka planda uzun zaman çalışmaya devam edecek. Bakalım gerçek masküleniniz yaydığınız enerjiden sizi bulabilecek mi?

Sevgilerimle

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: