Danışanlarımızdan Notlar

Ali ile Ben size ne kadar teşekkür etsek azdır… Bugünkü ödülümüz de bu notlarmış. Gözlerimiz dolarak okuduk… Sevgilerimizle…

Burcu hanım’ın Goodsoul’da bizlerle paylaştığı yazılar, meditasyonlar, kurslar ve konferansları uygulamam sonucunda hayatıma gerçekten büyük değişimler geldi. İkizalev olmanın farkını ve bunun verdiği duygusal yoğunluğu yönetmeyi öğrendim.Daha esnek ,daha sağduyulu olmamı ve olaylara farklı açıdan bakabilmemi sağladı.Yolumuza ışık oluyorsunuz, çok teşekkürler


İkizalev sürecime uyanmam, Burcu Hanım ve Ali Beyi bulmam geç oldu ama kısa sürede hayal edemeyeceğim kadar çok yol aldım.Bu uzun yolda birlikte ilerlemek ve emin ellerde olduğunu bilmek huzur verici.Gezegene ışık ve şifa olabilmek adına verdiğiniz tüm emekleriniz için teşekkür ederim.
Hilal


İkizalev olgusuyla tanışmam daha yeni aslında. Sürekli etkileşimde bulunduğumuz Goodsoul grubu ile çok hızlı yol katettiğimize inanıyorum.
Bunun beni en çok etkileyen belirtisini dün gece yaşadım. Affetme meditasyonunu yaparken aklımdaki isimlerden biri de kardeşimdi. Yine dün gece rüyamda kardeşimle sarılıp barıştık. Bu beni çok etkiledi. Sabah uyandığımda müthiş bir hafiflik hissettim.


💛

İkizalev kavramı ve Burcu hanım ile, hayatımın değişmeye başladığı bir dönemde tanıştım. Kendimi ve yaşadıklarımı anlayamadığım, kimseye de çok anlatamadığım bir süreçti. Bunun benim için önemi çok büyük. Çünkü bir kabuğun içinde yaşıyordum, kabuğum bir yerden “benim istemim dışında” çatlamıştı ve ben direniyordum:) Tam bugünlerde elimden tutup bu süreci gücümü farkederek atlamama yardımcı oldu. Yaptığımız her çalışmada (yazı, meditasyon, kurs..) sevgisini ve özenini üzerimde hissetmem bu sürece güvenimi bir kez daha artırdı. Bir kurtarıcı gibi degil, daha ziyade benim için de zamanın artık geldigini haber veren ve beni kendime, misyonuma yönlendiren bir elçi gibiydi. Onunla tanıştıktan sonra başlarda bu bilginin hayatıma neden daha önce girmediğini sorgulayıp durmuştum, ‘belki herşey farklı olurdu’ diyerek. Burda kaçırdığım şey, zaten geçmişte olmuş ‘herşeyin’ beni bu yola ve onunla tanışmaya hazırladığıydı. Tüm kalbimle minnettarım. Sevgiyle birlikte yürümeye devam..
Ebru

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s