Kaçan İkiz Döngüsü Bitiyor

İkizalevler yeni bir döneme giriyor, kaçan ve kovalayan ikiz kavramlarının olmadığı bir dönem… Bu dönem bizimle bu yolda yürüyen tüm ikizler için geçerli olacaktır.

Bu dönemin bitmesinin bazı nedenleri var; bunlardan ilki maskülen ve feminen arasındaki dengenin sağlanmasıdır. Feminen enerjisi düşük olan daha çok maskülende çalışan, tabiri caiz ise kovalayan ikizalev kadınları değişmiş ve kendi içine ve özden gelen gücüne dönüş yapmıştır. Bu dönüşüm zincirleme bir etki ile kollektife yansımıştır. Bizimle hiç yılmadan ve azimle çalışan üyelerimizi tebrik ediyoruz.

Erkek ikizalevlerde ise femineni fazla olan ikizalev danışanlarımız kendi maskülen gücünün farkına varmış, feminen güçlerini aşırı kullanmaktan vazgeçmiştir. Bu da kollektifte ikizalev enerjisinin maskülen tarafının bu ruh bağını sahiplenmesi ve liderliği eline almasına yol açmıştır. Bu da ikili ilişkiler içerisinde olması gereken dengeyi sağlayıcı unsurlardandır.

Maskülen ve feminen enerjilerin kendi içimizde de bu şekilde dengeye oturması, bizi bir dönüşüm sürecine sokmuştur. Bu süreç içerisinde güvenle ilerleyebilmek, ne kadar farkında olduğunuza, ne kadar emek harcamak istediğinize ve ne kadar başka ikizalevler ile etkileşim içinde olup olmamanıza bağlı olarak değişmekte, gelişmeye ve dönüşmeye devam etmektedir.

Kaçan ikiz döngüsünün kırılmasının bir başka nedeni de feminen tarafın artık içsel olarak kaçmaktan vazgeçmesidir. Evet yanlış duymadınız aslında tüm bu süreçleri siz kendi içinizde gerçek sevgi ve aşktan kaçtığınız için yaşadınız… Bunu anlatması ve anlaması zor olasa da aslında kovalayan kaçandır, çünkü kovalayan kendinden kaçıyordur, bizzat tüm hislerinden ve bakıp düzeltmesi gereken tüm özelliklerinden kaçıyordur. Odağını karşısındaki kişiden ve aslında onu mutlu etmeyecek 3D isteklerinden ayıramayan feminen, kendini ruhani anlamada da yüksek görmektedir. Bu da sonu gelmeyen bir döngü yaratır.

Oysa iyi avcılar bilir ki, av avın peşinden kovalayarak değil, “doğru” yerde bekleyerek yapılır.

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “Kaçan İkiz Döngüsü Bitiyor”

  1. Bende kovaliyordum artik kovalamaktan vazgectim. .Ruyamda ikizimi gordum.Onunla kavga ediyorduk. Ve uyandim telime baktigimda yazinizi gordum.Okudugumda cok sasirdim..cunku ben yoruldum kovalamaktan. 😦 Ama onu cok özlüyorum…

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: