İkizalev sürecinde sizi kısır döngüye sokan yanlışlar

İkiz alev süreci bir aşka varış değil, aşkın kendisi oluş sürecidir. Bunun için öncelikle başkalarını ve karşı taraftaki henüz uyanmamış ikizimizi suçlamak yerine, iç gözümüzü kendimize yöneltmemiz gerekir.

İkiz aleviniz size gerekli özeni ve ilgiyi göstermiyor mu? Sizi hep ailesinden işinden ve arkadaşlarından sonra gelen ikinci üçüncü dördüncü sıraya mı koyuyor. Başınıza gelen kötü olaylarda size destek olmuyor, verdiği sözleri bile tutmuyor mu? Bu durumda ona bunları yaptırmaya çalışmak için çareler aramanız sonuçsuz mu kalıyor.

Cevabınız evet ise, kaçan ikiz döngüsünde sıkışmışsınız demektir.

İkiz aleviniz başka kadınlar olmaktan daha mı çok keyif alıyor? Size bir görünüp ümitler verip bir kayboluyor mu? Hayallerinizi gerçekleştirmekten korkuyor mu?

Şimdi sizden bu yazıyı tekrar okumanızı isteyeceğim… ama bu sefer gerçekte olduğu gibi yani ikiz aleviniz yerine kendinizi koyarak “kendinize gerekli özeni gösteriyor musunuz? kendinizi ailenizden işinizden ve arkadaşlarınızdan sonra gelen ikinci üçüncü dördüncü sıraya mı koyuyorsunuz….” ve bunun gibi…

İkiz aleviniz sizin aynanızdır. Size en derinlerinizde olanı gösterir, her zaman kaçtığınız ne varsa ikiz alev sürecinle onun vasıtası ile bunlarla yüzleşirsiniz. Ya yüzleşirsiniz ya da bu döngüde sıkışıp kalırsınız. Bu da özgür irade ile verilmiş bir tercihtir, bunun için başkasını suçlamaya gerek yoktur. Zira yukarıda anlattığım gibi hissettiğim biri ile vakit geçirmek bile istemezdim.

İkiziniz kim biliyor musunuz? Sizsiniz. Siz de ikizinizin ikizi olmak ister misiniz? O zaman kendinize tam anlamıyla gelmeniz gerekir. Mevlana hazretlerinin “Gel” çağrısını bir de bu şekilde düşünelim. Olmaz mı?

Bol kısmetli günler diliyorum

“İkizalev sürecinde sizi kısır döngüye sokan yanlışlar” için 2 yorum

  1. Merhaba Burcu hanım, bugün bir şey farkettim. Biz ciddi bir ilişki istediğimizde ya da yeni bir işin hayalini kurduğumuzda eril enerji ciddi bir ilişkiye başlıyor, yeni bir işe giriyor. Aynı ruh bu deneyimi yaşıyor, bir diğer kişi yok. Aslında çok önce farketmeliydim “hımm, sarışın bi adamla çıkmak istiyorum” diye düşündüğümde kendisi saçlarının ucunu sarıya boyatıp gelmişti. 😀 Bu ikiz ruh mu, ikiz alev mi bilmiyorum. Ama her zaman eril enerji yaratıma giriyorsa, dişil tarfımızın hareketiliğini nasıl sağlayabiliriz? “Dişil hayal kurar, eril gerçekleştirir”. O zaman dişil hayatı boyunca oturup hayal mi kursun? 🙂 ❤

    Beğen

    1. Evet dişi enerji hayal kursun da hayali kurmak basit, onu yaşasın da. Votex alanını bu hayalle doldursun. Bu yıl tasarladığım kursta bunu öğretiyorum hatta yarının konu başlığı bu. Siz durumu yanlış bir yerden yakalamışsınız, ömrünüz boyunca başkaları ile kurduğunuz hayalleri ikizaleviniz gerçekleştirecek, ikizalevinizle sizin kurduğunuz hayalleri başkaları değil…

      Liked by 1 kişi

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: