Hayalimizdeki erkekten kurtulmak

Küçüklüğümüzden beri bizim için hayatını feda edecek olan o erkekten bahsediyorum. Tüm mutsuzluklarımızın sebebi, beklentilerimizi her zaman vaat eden ama hiçbir zaman bu vaadlerini gerçekleştirmeyerek bizi bir yıkımdan diğerine sürükleyen o erkekten bahsediyorum. Hep evlenme teklifi ile gelip hiç yüzük almayan o erkekten. Ondan bir kurtulmak gerek.

Sizi yemeğe istediğiniz gibi çıkaramayan tüm diğer erkeklerin nefret ettiği o adam. O sizi hiç yemeğe çıkarmadı ama siz bir erkeğin nasıl bir kadını yemeğe çıkarması gerektiğini, ne giymesi gerektiğini, nasıl davranması gerektiğini, yemekte ne söylemesi gerektiğini ondan öğrendiniz. Sizi eve bırakırken nasıl bir tavır izlemesi gerektiğini de.

Gerçekleşmemiş olan tüm hayalleriniz onun elinde, aslında ilişkilerinizi bu erkeğin tekelinde yaşıyorsunuz. Çıktığınız her kişiyi, söz verdiğiniz her erkeği onunla karşılaştırıyor hatta karıştırıyorsunuz. Ne yazık ki hep hayalinizdeki o erkek galip geliyor. Bunun için mi vazgeçtik biz o hayalimizdeki erkektene çıkıyor her kapı.

Bu hayalinizdeki erkeği bir de ikiz alev kisvesi altına koydunuz mu deme gitsin tüm parçalar da yerine otuyor. Burada unutmamanız gereken tek bir şey var. İkiz aleviniz gerçek ve hayalinizdeki kişi gerçekdışı var oluşuyla sizin ikizinize ulaşmanızı engelliyor. Aslında ikiz alevinizi tanımıyorsunuz. Onunla gerçekten tanışmak ister misiniz?