Uyum, denge, döngü

Öncelikle dizimlere karşı gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim bir ay boyunca tüm seanslar doludur.

Yurt dışına yaptığım okumalarda da kendini belli ettiği üzere farklı bir uyum, denge, birleşme ve döngü sürecine girmiş bulunuyoruz.

Halihazırda ikizalevi ile olan kişilerde 12 bedende birleşme süreci başladı ve bunun etkileri de kollektife yansımış durumda. Kelebek etkisi gibi bir çift bile birleşse, bu tüm dünyayı etkileyebilecek bir enerji alanı yaratmaya yetiyor. Binlerce insanın bu süreçten geçerek sırayla birleştiğini düşünün… ne muazzam bir enerji açığa çıkar.

Süreçlerine 2011 ve 2012 yılında başlamış danışanlarımızın artık birleşme aşamasına geçmiş olması gerekiyor. Bu sene artık aşka dair korku ve endişelerimizden kurtulup bir olma zamanı. Bunun için çaba harcamalı ve bu yolun farklı bir ruhani yol olduğunu unutmamalısınız. Bu sene birleşmeyi yakalamak için gerekirse koşmalısınız.

Katalist ikiz, karmik ikiz, sahte ikiz, ilk ikiz deneyimlerinden geçen kişiler artık gerçek ikizinizi bulma yolunda ilerlemeye başlamanız için yeşil ışık yakıyorum. Hayatınızda gerçek mutluluğu yakalamanız için her zaman bir fırsat vardır. Burda umutsuzluk değil, umut var. Burası umursuzluk değil, umut kapısıdır. Siz elinizden geleni yaptığınızda evren de size karşılık verecektir.

Bu sene en değerli çalışmam 21 günlük kursum diye düşünüyorum. Sürecinde takılmış her ikizaleve bu kursu gönül rahatlığıyla önerebilirim. Şimdiden kursu alanlara katılmak isterseniz mail atınız.

Sevgilerimizle

Reklam

“Uyum, denge, döngü” için 6 yorum

 1. ikiz alevimi birkaç ay evvel youtube videosu izlerken buldum ve henüz tanışmadım. Bulduğumda da aklımı yitiriyorum sandım çünkü bu kavramları bilmiyordum. O dünyanın başka bir yerinde yaşıyor ve ünlü bir müzisyen. Eylül ayında ülkemize gelecek ben de biletimi aldım bekliyorum. 6500 kişilik salonda benim enerjimi bulacak mı yani? Yoksa orda beni fark etmese dahi aramızda bir uyumla mı yapılmış olacak o gece?

  Beğen

   1. Sorum aslında beni fiziksel olarak bulması gerek şart mı? Yoksa telepatik olarak birbirimizle iletişimde olmamızı sağlayacak koşullar için mi o gece orda aynı mekanda olmamız gerek? Süreç çok yeni, bilgilerim az, el yordamı ilerliyorum ama biliyorum ki bana denk gelen kişi ikizalev. Ben ne olması gerektiğini bilmiyorum, ikizalevler ne için var? Görevimiz ne? Birbirimiz için neyi gerçekleştirmemiz gerek?

    Beğen

   2. Blogda bu sorular için 150 tane makale var siz onları okuduktan sonra görüşmek daha faydalı olacaktır. Sorularınızı not almayı unutmayın. Sevgiler

    Beğen

   3. Onlar benim özel terapilerim sadece seans yaptığım kişilere belirli ve farklı ücretler karşılığında açıyorum. Sizin onlara ulaşmak için birebir seans almanız gerekir

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: