İkizalev ilişkisi ile tanrı aşkına ulaşma

11 Nisan’da geldi çattı. Herhalde siz de şu an birleşme enerjilerini fazlasıyla hissediyorsunuz. Baharın gelmesi ile birlikte, zamanlar, yerler, düzlemler ve kişilikler iç içe geçiyor ve birleşip bütünleşiyor. İkiz alev yolunda uzun zamandır beklediğimiz bir andı bu. Üyelerimizden gelen haberler de bu akışı doğruluyor.

Birleşme için tam zamanı….

Birleşmenin son aşamasını bugün anlatmak istedim. ikizalevinizle koşulsuz sevgi bağlamında birleştiğinizde, kendinizi de koşullu sevmemeniz kaydı ile:) ruhani bir mucize gerçekleşir. Bu mucizevi olayda tanrı aşkını ikizaleviniz size yansıtmaya başlar ve siz bu aşk içinde; sevdiğiniz her kimdiyse şimdiye kadar ve şimdiden sonra ve şimdi, o olur. Siz o tanrı aşkını yansıtmaya başlarsınız. Sevgiyi aşkı vererek, bu bağlamda herkes ikizaleviniz olur ve bu tanrı aşkı enerjisini her canlıdan alabilir ve başkalarına da sunabilirsiniz.

İKİZALEV İLİŞKİNİZDE BUNDAN SONRA HUSUMET ORTADAN KALKAR, POLARİTE BİTER, KAVUŞAMADIĞINIZ HERŞEYE KAVUŞURSUNUZ.

Bu enerji alanını korumak da buraya erişmek kadar önemlidir. Tek, bütün, tam, bir, her nasıl ifade etmek isterseniz, bu dönem başlar ve hayalleriniz artık sizin de aklınızın alamadığı düzeylerde gerçekleşmeye başlar. Tanrı size o kapıyı açmıştır.

Sevgilerimle

Reklam

One thought on “İkizalev ilişkisi ile tanrı aşkına ulaşma”

  1. Size birsey danismak istiyorum..sosyal hesapta ruh ikizini engellemek bu duruma engel olur mu.. engel koyma sebebim onu takip etmemek ve kendime odaklanmak icin..tesekkurler..

    11 Nis 2019 Per 07:52 tarihinde ikizalev şunu yazdı:

    > goodsoul posted: ” 11 Nisan’da geldi çattı. Herhalde siz de şu an birleşme > enerjilerini fazlasıyla hissediyorsunuz. Baharın gelmesi ile birlikte, > zamanlar, yerler, düzlemler ve kişilikler iç içe geçiyor ve birleşip > bütünleşiyor. İkiz alev yolunda uzun zamandır beklediğimiz” >

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: