HAFIZADAN SEVMEK

Bu gerçekten ilginç bir kavram. Hiç birini ne şekilde sevdiğinizi düşündünüz mü? Sevmek sizde nasıl bir his uyandırıyor veya birini sevdiğinizi nasıl anlıyorsunuz?

Birini delice özlediğinizde mi, yanınızda olsun istediğinizde mi, peki bu ihtiyaçlarınız o an karsilanmadiginda ne oluyor. Daha mı çok seviyorsunuz yoksa daha mı az. Ülkemizde değil ama yurt dışında üniversitede kürsüsü olan bir konu sevgi.

Birini o yanınızda yokken çok seviyor, o yanınızda iken bunu hissetmiyorsanız HAFIZADAN seviyorsunuz demektir. Bu durumda yaşadığınız deneyimde değil kafanızda kurduğunuz model üzerinden sevgi duygusunu oluşturuyor kodluyor ve yaşıyorsunuz demektir.

Burada karşınızdaki kişinin hiç-bir fonksiyonu olmuyor o sadece sizin kurgunuzun bir figüranı. Düşünce ve duygularınızın dışında onun için ne yapabildiniz. Sevdiğiniz kişi için fiziksel olarak realitede yada gerçek hayatta eylem olarak ne yaptınız?

Sevgi konusu çok derin bir konu. Bunu buradaki satırlara sığdırmak mümkün değil. Siz de ikizalev veya yükseliş sürecinde ne şekilde sevdiğinizin farkında olun. Maskülen enerji uyanışa geçti ve kendi erilligini tamamen keşfedecek. Siz de bu önemli bahar dönemini kaçırmak istemiyorsanız ilahi aşkı bulma yolunda ilerleyin.

Kursa katılan ve şimdiden mucizeler yaşayan danisanlarimiza teşekkür ediyoruz. Haberleriniz mutluluk verici. Tebrikler…

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: