RUH Eşinizi Nasıl Bulursunuz? How can you meet your soulmate?

RUH eşi kavramı bu aralar dünyevi ilişkileri süslemek için kullanılsa da bizim burada açıklayacağımız kavram ruhunuzun parçası ve eşi olan biri ile manevi birlikteliğinizdir.

RUH Eşi tekâmül sürecinde sizinle birlikte ilerleyen ruhların tümüdür fakat biz burada romantik anlamda bir ruh eşi kavramı üzerinde yoğunlasacagız. ÖNCELİK OLARAK BU KİŞİNİN VARLIĞINI KABUL ETMEK ÖNEMLİDİR.

RUH Eşiniz sizinle birlikte tekâmül sürecinde ilerlerken anneniz, babanız, çocuğunuz, kardeşiniz, akrabanız, hocanız veya eşiniz olabilir. Nasıl yani babamla mı evlenicem diyenlerinizi duyar gibiyim. Bunu söylüyorsanız çok fazla 3D boyutunda düşünüyor olduğunuzu, Ruh kavramını tam olarak keşfedemediginizi anlamış oluruz.

RUH Eşiniz hayatınızda en çok AŞIK olduğunuz kişi gibi tanımlansa da en çok vakit geçirdiğiniz kişi de olabilir. Hayat süreciniz boyunca birçok ruh bağını yaşar ve bunlar üzerinden karmanızı temizlersiniz. Bu asıl ruh eşinize ulaşma yolunda attığınız adımlardır. Bu adımları ne kadar farkındalıkla atarsanız o kadar çabuk ruh eşinize ulaşırsınız.

Şu anda ikizalev sürecinden çıkan ve dönüşümünü tamamlamış bazı ruhlar da ruh eşleri ile kavuşma yolunda ilerliyor. Burada önemli olan farkındalık ve yola devam etmektir. RUH Eşiniz eninde sonunda sizi bulacaktır.

Bu yazı dizime devam edeceğim…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s