Monad ve Ruh Ailesi (11 Mayıs)

Sevgili İkizalevler;

Sizinle önemli bilgileri paylaşmak üzere bu yazıyı yazıyorum. İkiz alev sürecinde olan kişilerin dikkatle anlaması, tartması, öğrenmesi ve uygulaması gereken bilgileri içeriyor bu yazım.

Öncelikle ikiz alevlik bir süreçtir ve ikiz aleve ulaşmak için baş ağrısı ilacı gibi bir hap veya kısa süren bir terapi veya tek seferlik bir seans yoktur. Siz bu yolda ilerledikçe, ruhunuzun parçalarına ulaşır, bunları iyileştirir ve şifalandırır ve yolunuza devam edersiniz. Bu süreç çoğumuz için 2011-2012 yıllarına denk geldi bazılarımız daha yeni yeni uyanıyor, bunlar süreç için önemsiz ayrıntılardır.

Önemli olan gidilen yoldur, öğrenilen bilgi, özümsenen var oluş şekilleridir. İkiz alev sürecinde olanlar bilirler ki bu hiç de kolay bir yol değildir yani parkta yürümeye benzemez. Çünkü bu süreç sizi en derin korkularınızla yüzleştirecek, belki kayıplara sebep olacak ve var olan düzeninizi ve konfor alanınızı yıkacaktır. Bundan dolayı öze ulaşmak için seçilen zor bir yoldur.

Öze ulaşmanın daha kolay bir yolu yok mu? Hayır yok. Bu süreçte yapabileceğiniz en iyi şey bu yolu yürümüş olan birinden ilham almaktır. Bu blogu takip ederek yaptığınızı umduğum şey de budur. Böylelikle yol daha kolay, daha bilindik, daha iç acıcı gelir. Zor durumda kaldığınızda tam olarak sebebini bildiğiniz, tam olarak tanımladığınız ve farkındalığınızın olduğu konularda sizlere yardımcı oluyoruz.

Bu süreç içerisinde ne yaşadığınızı bilmeden yaşadığınız, ne yaşadığınızı başkasının tarif etmesini beklediğiniz ve bundan sonra farkettiğiniz, ne yaşadığınızı anladığınız ama çözümünü bilemediğiniz, ne yaşadığını anladığınız, çözümünü bildiğiniz ama nasıl bir uygulama ile bu çözüme ulaşacağınızı bilmediğiniz, yada hem ne yaşadığını bildiğiniz, hem neyin çözüm olacağını bildiğiniz ve uygulama yöntemlerine aşına olduğunuz zamanlarda bile size cesaret vermek için burdayız. Fakat hem bunların hiçbirini bilmiyorsanız hem de yardım kabul etmek istemiyorsanız bu durumda sürecinizde tek başınıza ilerlemeniz gereken bir zaman var demektir.

Monad ruhumuzun var oluş sürecini anlatan bir terimdir; “ruh” terimini kullanırken ingilizce olarak soul ve spirit diye tanımlanan iki ayrı kavramdan “soul” olanını kastetmekteyim. Monad sizin ruhunuzun oluşma ve bölünme dinamiklerini simgeler. Daha önceki yazılarımda ruh ailesinin diagram olarak açıklanmış halini bulabilirsiniz. Monad yaşam düzlemimizde 12 ye bölünerek ilerler yani her monad 12 ye bölünür bundan çıkan her bir parça ise tekrar 12 ye bölünür. 144 bin ikizalev bu her bir monadın oluşturduğu ruh ailesini simgeler.

Sizin ikizalev sürecinde ilerlemeniz demek, ruhunuzun parçalarını toplayarak yukarı doğru henüz bölünmemiş o monada doğru dikey şekilde yükselmenizi işaret eder. Bu durumda tüm ruh yolunuz boyunca (sadece bu yaşam değil) bazı kişilerle karşılaşır, etkileşim içine girer, ayna etkisini yaşar, şifalanır ve ilerlersiniz. Taki o ilk parçaya varana dek, bu parçaya ulaştığınızda sufizmde tabir edilen “öze” ulaşmayı yaşarsınız. Bundan sonra dünya düzleminde sizin için daha farklı bir hayat başlar.

Bu ruhun ilerleme süreci içerisinde ikizalevinizin parçalarını başkalarında görebilirsiniz. Birçok kişi ikizalevinize benzeyebilir ama ikizaleviniz tek bir kişiye benzer. SİZE. Bu aradaki farkı anlamadan bu yolda gitmek, çift şeritli bir yolda tek şeridi kullanmak gibidir. Önünüzde gidenin hızına tabi kalırsınız ve ilerlemeniz bazen kaplumbağa hızında olur.

Biz burada sunduğumuz tüm uygulamalarla; meditasyonlar, kurslar ve seanslarda bu yolun tamamını uçaktan gördüğümüzü söylüyoruz. Yolu gitmek size, tarif etmek bize düşüyor.

Sevgilerimizle.

2 Yorum

  1. Merhaba Burcu Hanım, paylaşımlarınız bizlere çok yol gösteriyor. Kendimi yalnız hissettiğimde, yorulduğumda yeni yazı var mı diye siteye bakıyorum. Bir de YouTube ikizalev enerji okumalarından İngilizce olanları takip etmekte zorlanıyoruz. Türkçe de yapabilirseniz çok yardımcı olursunuz bizlere. Çok teşekkürler. Kolaylıklar dilerim.

    Beğen

  2. Bu kavramdan haberim olalı birkaç hafta oldu. Geçen yıl onunla ilk tanıştığımda yazı yazmışım ve bu yazıda kendime benzediğinden bahsetmişim. Ama o zamanlar soulmate ya da diğer kavramları bilmeme rağmen hiç aklımdan geçmedi o yazıyı yazarken de.. şimdi ise twin flame kavramını öğrendim. İşler sanki artık hem daha karmaşık hem daha aydınlık.

    Beğen

Yorumlar kapalı.